17 yaşında boyum daha uzar mı?

209YasinKKK

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Benim boyum şu an 189.190 arası 17 yaşındayım 18'e 5 ay kaldı, 5 10 santim uzama şansım var mı 19 20'ye kadar? Bilen abilerim kardeşlerim tavsiye verebilir mi, teşekkürler saygılar.

Selamünaleyküm arkadaşlar. Benim boyum şu an 189.190 arası 17 yaşındayım 18'e 5 ay kaldı, 5 10 santim uzama şansım var mı 19 20'ye kadar? Bilen abilerim kardeşlerim tavsiye verebilir mi, teşekkürler saygılar.

2 metre olmuşsun yeterli daha ne istiyorsun.

Yaşın ufak 2-3 sene devam edebilir uzaman.
Boyun iyi, bana kalırsa uzasın diye ekstra bir çabaya girme, yaşın ilerledikçe fikirlerin değişir.
Keşke daha fazla uzamaya çalışmasaydım diyebilirsin.
Akışına bırak kardeşim.

Koşu, basketbol vs sporla iç içe olursan rahat uzar. Ayrıca direnç bantlarıyla yapılan, bağ dokuda oluşacak sakatlıkları önlemek amacıyla bağlara, kas dokuya esneklik kazandırarak kas boyunun uzamasıyla da boyunda artış sağlayabilirsin.

Boyun iyi, bana kalırsa uzasın diye ekstra bir çabaya girme, yaşın ilerledikçe fikirlerin değişir.
Akışına bırak ve
Akışına bırak kardeşim.
Akışına bırak kardeşim.
Başkan ben asker olmayi düşünüyorum allahın izniyle ondan uzamasını istiyorum tabi bu boy yeterlide ben daha fazla istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı