17 Yaşında diyet yapılır mı?

Furkan Alp

Hectopat
Daha fazla  
17 yaşındayım ve hafif göbekliyim. Göbek çok sıkıntı değil ama göğüslerim gereksiz derece fazla büyük. Göğüslerimin şekilli olmasını istemiyorum sadece bu kadar büyük olmasınlar yeter. Kilo mu vermeliyim yoksa göğüs mü çalışmalıyım? Göğüs çalışırsam eğer beslenmeme dikkat etmem gerekir mi?

Sen de olmuşsun galiba. Devlet hastanesinde mi yoksa özel hastanede mi oldun? Ve devlet hastanesinde bile ücretli olduğunu söylüyorlar. Sen devlette olduysan para verdin mi? Teşekkür ederim.
Şimdi anneme sordum, Devlet Hastanesinde randevu olmuşum. Ergenlik bölümüymüş adı. Zaten 1 tane kontrol yapıyor doktor, göğüsünün poraya bir kitle var mı diye bakıyor. O yoksa jinekomasti değilsin zaten. Bu arada para vermedim sadece kontrole gidiyorsun zaten senin de para vereceğini zannetmiyorum :)

Şimdi anneme sordum, Devlet Hastanesinde randevu olmuşum. Ergenlik bölümüymüş adı. Zaten 1 tane kontrol yapıyor doktor, göğüsünün poraya bir kitle var mı diye bakıyor. O yoksa jinekomasti değilsin zaten. Bu arada para vermedim sadece kontrole gidiyorsun zaten senin de para vereceğini zannetmiyorum :)
Teşekkür ederim.

17 yaşındaysa göğüs hastalıklarına gerek yok dostum ergenlik bölümüne randevuya gitmesi lazım
Ben ETS ameliyatı olduğumda direkt Göğüs Hastalıklarına yönlendirmişlerdi lisede. Ama sanırım ozamanlar ergenlik bölümü yoktu. Düzeltme için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı