17 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlarla uğraşmak bana zaman kaybı gibi geliyor yani bir de günümüz kızlarının ilgi manyağı olduğunu düşünürsek yapmamam en iyisi. Reddedilme korkusu vs. de yok reddedilmekten nedense gram korkmuyorum.
Bence çok garip bir durum.
Sanmıyorum.
Yoo umrumda bile değil alıştım galiba ondan.
Reddedilme korkusu yok ancak reddedilmek de kötü bir şey alışmak daha da kötü, üzüldüm dostum.

Çok önemli bir şey değil zaten çok bir şey kaybetmedin yani üzülmene falan gerek yok daha uzun yıllar var önünde elbet kız arkadaşın olur. Fazla kafaya takılcak bir konu değil.

Takmayın bu kadar. Mutlaka olacaktır aceleye gelen bir iş değil ki bu.

Benim de lise bitene kadar hiç sevgilim olmadı, liseden sonra da çok oldu. Kafana takma,
Atalarımız doğru söylemiş, davulun sesi uzaktan hoş gelir.

Takıldığım arkadaşlarımın sevgilileri var ve ortama girdiğimiz zaman yalnız olmak birazcık tuhaf hissettiriyor ve dışlanıyormuş gibi hissediyorum.

Takıldığım arkadaşlarımın sevgilileri var ve ortama girdiğimiz zaman yalnız olmak birazcık tuhaf hissettiriyor ve dışlanıyormuş gibi hissediyorum.

Kardeş, arkadaşlarının sevgilileri var diye sevgili istenmez ki, seviyorsan tutarsın elinden bırakmazsın.

Evet yaşım 17 ve bu zamana kadar kız arkadaşı bırakın flörtüm bile olmadı ancak çok yakın olduğum kız kankalarım var. Eşcinsel falan da değilim. Sizce garip bir durum mu? Sevgili aşk vs. işler bana çok yapmacık ve yalan geliyor.
Normal bir durum. Toplum tarafından neden bu kadar anormal görülüyor onu da anlamış değilim. Zaten toplum adı altında toplanan gereksizlerin dayattığını uygulamak zorunda değilsin, bırak kim ne derse desin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı