17 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

Sevgili yapan arkadaşıma soruyorum evlenmeyi düşünüyor musun diye
Yoo, hayır diyor. Madem ciddi düşünmüyorsun sen o kızı gerçekten sevmiyorsun yani senin amacın başka (anladınız siz onu) böyle sevgililik olacaksa hiç olmasın daha iyi.
Zaten böyleleri sürekli sevgili değiştiriyor artık nasıl seviyorlarsa (!)

Kız değilim ama olur mu?

(!)

Ben de 16 yaşındayım daha hiç kız arkadaşım olmadı.
Birkaç Flörtüm olmuştu ama sonucu bağlayamadım.
Zaten kızlardan çok daha önemli işlerim var. Mesela oyun oynamak.

çok yakın olduğum kız kankalarım var.
Bu kisim biraz ofsayt.

Kiz arkadasi olmayan birisi kizlari sallamiyordur ya da kizlar onu sallamiyordur.
Ama ayni anda birden fazla kiz kankan varsa ya escinsellik ya da aseksuellik durumu var.
Kusura bakma durustce aklimdan geceni yaziyorum, her iki durumda da problem yok benim icin ama seni rahatsiz etmis ki konu acmissin.

Bu kisim biraz ofsayt.

Kiz arkadasi olmayan birisi kizlari sallamiyordur ya da kizlar onu sallamiyordur.
Ama ayni anda birden fazla kiz kankan varsa ya escinsellik ya da aseksuellik durumu var.
Kusura bakma durustce aklimdan geceni yaziyorum, her iki durumda da problem yok benim için ama seni rahatsiz etmis ki konu acmissin.

Kızları sallamıyorum yani uğraşmak istemiyorum çünkü yakın çevremdeki dostlarımın sırf kız arkadaş yüzünden yaşadığı sorunlara çokça kez şahit oldum. Eşcinsellik ve aseksüellik gibi bir durum da yok yani kadın bedenine olağanüstü bir hayranlığım var. Rahatsız da değilim sadece birazcık sıkıldım ve muhabbet etmek istedim.

Gayet normal bir şey, herkesin sevgilisi olacak diye bir kural yok.
Kızlarla uğraşmak bana zaman kaybı gibi geliyor yani bir de günümüz kızlarının ilgi manyağı olduğunu düşünürsek yapmamam en iyisi.
Ancak kızlara "ilgi manyağı" demen yanlış. Her kız ilgi manyağı değil. Gidiyorsun bir kaç tane kötü kişilikli kız tanıyorsun sonra bütün kızları aynı sanıyorsun. Genelleme yapman aşırı yanlış.

Gayet normal bir şey, herkesin sevgilisi olacak diye bir kural yok.

Ancak kızlara "ilgi manyağı" demen yanlış. Her kız ilgi manyağı değil. Gidiyorsun birkaç tane kötü kişilikli kız tanıyorsun sonra bütün kızları aynı sanıyorsun. Genelleme yapman aşırı yanlış.

Her kız ilgi manyağı olmayabilir ama her kız ilgi istemez mi içten içe?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı