17 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu ana kadar 3 kız teklif etti fakat istisnasız hepsini reddettim. Bir tanesi tam sürtük çıkmıştı peşimi bırakmıyordu defol git yanımdan deyip ağlatmıştım 😃
Sorusu olan varsa sorabilir (genel manada)
Tamam hocam yılın en havalı insanı sizsiniz. 🏆🏆🏆

Dert etme. Benim 23 yaşıma kadar olmadı. Tırt 10 tane olacağına sağlam 1 tane olsun geç olsun.

Normalde öyle çok sevgili yapacak bir insan değilim normal kendi hayatımda takılan bir insandım 16.5 yaşında deyim yani 11inci sınıfa geçerken rastgele bir kızla tanıştım aynı okuldan tabii şöyle bir fark vardı kız okul birincisi ben sonlarda gibi birşeydim kızın gözü de parada değildi çünkü fabrikaları vardı ama kız biraz salaktı ayrıldıktan sonra anladım(insan sevdiği insanı sevgiliyken hiçbir kusurunu görmüyor) çünkü o kadar zenginliğin içinde sefalet gibi hayat sürüyordu dedesinin petrolü var ve köyün zenginlerinden her neyse 1.5 yıl kadar birlikteliğimiz oldu (bir de o yaşıma kadar elime kız eli değmedi) 1.5 yılın sonunda biraz bana soğuk davranmaya başladı kendinden soğutma çalışıyordu ardından buluşup ayrılmak ara vermek istediğini söyledi tamam dedim ardından bir hafta sonra telefonda dolaşırken snapchate girip fotoğraf çekiliyim dedim ve gördüğüm karşısında şok oldum kızın hesabı açık kalmış kızın 4 tane çıplak fotosu :(((( böylelikle aldatılmış olduğumu anladım ve saat sabahın 7'si.
Kendisine yazdım söyledim bune diye seni ilgilendirmez falan deyip kavga etti bende boş verdim ilk sevgilimdi ilklerim onla oldu ama kötü bitti ilk sevgiliden aldatılmak
Allaha şükür üzerinden 7 ay geçtikten sonra ben nazillideyim ama sökeden bir kız buldum öylesine takip attığımdı konuşmaya başladık Mart'ta nasip ederse 1inci yılımız olacak
Diyeceğim bir insana tamamen güvenme aranda boşluk bırak her şeyini onun üstüne kurma sevgili yaparsan.

Evet yaşım 17 ve bu zamana kadar kız arkadaşı bırakın flörtüm bile olmadı ancak çok yakın olduğum kız kankalarım var. Eşcinsel falan da değilim. Sizce garip bir durum mu? Sevgili aşk vs. işler bana çok yapmacık ve yalan geliyor.
17 Yaşındayım ve hiç zamanımı boşa harcamadım* olacaktı herhalde başlık.

Kızlar iyilikten hoşlanmaz. Utandığından dolayı bir tanesi bir kağıda o kadar uğraşıp en özel duygularını dökmüştü, eve gidip ilk iş sosyal medyadan kıza teklifini kabul etmediğimi söyleyip aptal olduğunu vs. yazdım. Öbürkü gün benimle konuşmaya utanıyordu o yüzden sosyal medyadan sahte hesap açıp sevgilin var mı vs. diye sorup dürtüyordu (sanki ben anlamıyorum onun olduğunu) hayır yok vs. diye geçiştirdim, bu böyle devam etti en son evet var peşimi bırak dedim bıkmıştım çünkü, en son AVM de gördüğümde (bir kaç yıl önce) bana bir şeyler söylemeye çalıştı çok sinirlenmiştim küfür edip +++ başımdan dedim ağlayıp gitti ancak o zaman bıraktı peşimi. Kısaca kızlar sürtük canlılardır hor görülmekten hoşlanırlar, onlara sürtük muamelesi yapan erkeklere bayılırlar... Efendi erkekler de ancak avucunu yalar.

Kızlar iyilikten hoşlanmaz. Utandığından dolayı bir tanesi bir kağıda o kadar uğraşıp en özel duygularını dökmüştü, eve gidip ilk iş sosyal medyadan kıza teklifini kabul etmediğimi söyleyip aptal olduğunu vs. yazdım. Öbürkü gün benimle konuşmaya utanıyordu o yüzden sosyal medyadan sahte hesap açıp sevgilin var mı vs. diye sorup dürtüyordu (sanki ben anlamıyorum onun olduğunu) hayır yok vs. diye geçiştirdim, bu böyle devam etti en son evet var peşimi bırak dedim bıkmıştım çünkü, en son AVM de gördüğümde (bir kaç yıl önce) bana bir şeyler söylemeye çalıştı çok sinirlenmiştim küfür edip +++ başımdan dedim ağlayıp gitti ancak o zaman bıraktı peşimi. Kısaca kızlar sürtük canlılardır hor görülmekten hoşlanırlar, onlara sürtük muamelesi yapan erkeklere bayılırlar... Efendi erkekler de ancak avucunu yalar.
Hocam afedersiniz de anneniz erkek mi? Hayır kızlara sürtük dediğine göre, anneniz de bir kız/ kadın olduğuna göre teknik olarak annenize hakaret ediyorsun. Ayrıca sen kendini çok havalı falan mı sanıyorsun? Dışarıdan bakınca sen nesin biliyor musun? Zavallı, rezil, kendini havalı sanan ama aslında olmayan, kendini " bad boy" sanan bir insan yavrususun. İleride o ağlattığın zavallı kızları mumla arayacaksın. Yazık, çok yazık. Annen ve babana yazık, senin gibi hayırsız bir evlada sahipler çünkü. Umarım bir gün aklını başına toplarsın, sayın bad boy (!)

Ehehehehehe badboy.(!)
Kardeşim sen neyin kafasını yaşıyorsun ?

Böyle tepki vereceğinizi biliyordum. Kendi hayat deneyimim ile sosyolojik bir konudan bahsediyorum hemen art niyetli pis tarafınız nasıl da ortaya çıkıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı