17 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle tepki vereceğinizi biliyordum. Kendi hayat deneyimim ile sosyolojik bir konudan bahsediyorum hemen art niyetli pis tarafınız nasıl da ortaya çıkıyor.
Pis taraf mı? Sen az önce kızlara sürtük dedin be. Sen ne kaba ve medeniyetden yoksun bir insansın. Seninle çıkmak isteyen kızları Allah kurtarmış. Senin gibi biri ile hayatını mahvedebilirdi.

Böyle tepki vereceğinizi biliyordum. Kendi hayat deneyimim ile sosyolojik bir konudan bahsediyorum hemen art niyetli pis tarafınız nasıl da ortaya çıkıyor.

Technopat'e +10 yaş sınırı gelmezse bu kişiler artar.

2 kere reddedildim dostlarımla mutluyum bence sende öyle olmalısın.

Technopat'e +10 yaş sınırı gelmezse bu kişiler artar.
Ne +10'u hocam? Bu şahsiyet büyük ihtimalle liseli bir ergendir (liseli ergen arkadaşlar alınmasın lütfen. Siz bu bahsettiğim insan gibi değilsiniz arkadaşlar biliyorum.). Bu insanı zamanında çok kötü büyütmüşler. Büyük ihtimalle aslan oğlum, erkek adam o yapar. Diyen bir aile ya da çevrede büyüdü. Sonuçları da bu işte.

Bende de reddedilme korkusu var işte.
Reddedilirim sonrada insanların diline düşerim korkusu.
Bu islere reddedilme korkusuyla girmek, savasa dusmanin oklarindan tirsarak girmek gibidir. Cesur ol, kalbinin kirilmasi olacak ama er ya da gec zafer senin olacak. (Mount and Blade Warband-Gezgin saz asigi)

Nietzsche, Schopenhauer, Albert Camus gibi dünya felsefesine yön vermiş filozoflar da benim gibi düşünüyorlar oradan istediğiniz gibi atıp tutabilirsiniz; Anonimsiniz sonuçta. meyve veren ağaç taşlanır misali. Bu arada 2020 de Sosyale katılmış birisi büyük ihtimalle orta okula gidiyordur. 😃

Nietzsche, Schopenhauer, Albert Camus gibi dünya felsefesine yön vermiş filozoflar da benim gibi düşünüyorlar oradan istediğiniz gibi atıp tutabilirsiniz; Anonimsiniz sonuçta. meyve veren ağaç taşlanır misali. Bu arada 2020 de Sosyale katılmış birisi büyük ihtimalle orta okula gidiyordur. 😃
İsterse dünyanın hükümdarı olsun. Bu görüşte bir insanın benim gözümde herhangi bir değeri yoktur. Ayrıca konunun yaşla hiç bir alakası yok. Evet ortaokula gidiyorum, evet 13 yaşındayım. Ne elde ettin? Akıl yaşta değil baştadır. Cidden sana bu kadar kötü düşündürtecek ne yaşadın? Anlayamıyorum seni ve galiba anlamak da istemiyorum. Zaten senin gibi bir insanı anlamaya ihtiyacım da yok.

Zamani gelince olur cok dusunme rahat ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı