1700 TL 2K 27 inch monitör önerisi

Bütçe
1700

Mafalay

Hectopat
Daha fazla  
Marka takıntım bulunmuyor. Minimum 27 inch ve 2K ekranı olması yeterli. Uygun fiyatlı olur ise çok makbule geçer. 2000TL'yi aşmak istemiyorum. Oyun oynamak için değil de daha çok çalışmak veya film izlemek için tercih edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda zaten en ucuz 2K monitör 1800TL ve 24" ne yazık ki.

27" ve 2K olan en ucuz monitör bu ve 75Hz tazeleme hızı var.

IPS panel olması bir avantaj film izlemek için. %99 sRGB oranı bulunuyor.

Şu anda zaten en ucuz 2K monitör 1800TL ve 24" ne yazık ki.

27" ve 2K olan en ucuz monitör bu ve 75Hz tazeleme hızı var.

IPS panel olması bir avantaj film izlemek için. %99 sRGB oranı bulunuyor.

Attığınız LG monitörü listeme ekliyorum şu anda en cazibi o gibi.
Çizikli ve teşhir ürün. Sıfır olsa bile zaten kalitesiz bir ürün.

Sizce bu nasıl?

Sizce bu nasıl?
Attığınız ürünün sRGB değeri kendi sitesinde yazmıyor ve inceleme yapan resmi bir site yok.

Reddit üzerinden bir kullanıcı almayı planladığını yazmış. Aldıktan sonraki mesajlarında çok memnun olduğunu dile getirmiş. Kesin bir bilgi olmasa bile tahmini %96-97 arasında bir sRGB değeri var. 27" yerine 32" isterseniz pişman olacağınızı düşünmüyorum.

Çok satın alan olmadığı için net bir bilgi yok elimizde ama elimizde olan bütün güvenilir sayılabilecek veriler ürünün fiyatını hakettiği yönünde. 2149TL'ye gerçekten uygunmuş sonuçta yurtdışı fiyatı 283$ olan bir ürün. Güncel kur ile beraber 2345TL yapıyor.

27" ekrandan daha büyük bir ekran isterseniz alabilirsiniz.

Kaynaklar;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığınız ürünün sRGB değeri kendi sitesinde yazmıyor ve inceleme yapan resmi bir site yok.

Reddit üzerinden bir kullanıcı almayı planladığını yazmış. Aldıktan sonraki mesajlarında çok memnun olduğunu dile getirmiş. Kesin bir bilgi olmasa bile tahmini %96-97 arasında bir sRGB değeri var. 27" yerine 32" isterseniz pişman olacağınızı düşünmüyorum.

Çok satın alan olmadığı için net bir bilgi yok elimizde ama elimizde olan bütün güvenilir sayılabilecek veriler ürünün fiyatını hakettiği yönünde. 2149TL'ye gerçekten uygunmuş sonuçta yurt dışı fiyatı 283$ olan bir ürün. Güncel kur ile beraber 2345TL yapıyor.

27" ekrandan daha büyük bir ekran isterseniz alabilirsiniz.

Kaynaklar;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok detaylı incelemişsiniz çok teşekkür ederim tercih edeceğim monitör bu olacak.
Site kazık olabilir.

Daha uyguna bulamadım maalesef.

Geri
Yukarı