1750 TL bütçe ile hangi ekipmanlar alınmalı?

Bütçe
1750TL

Augustus Caesar

Decapat
Yer
Rome
Daha fazla  
Aşağıda gördüğünüz resimdeki ekipmanları birkaç güne alacağım. Toplam 1737 TL civarı tutması lazım.
Sizce bu fiyata bunlar değer mi?

• Razer BlackShark v2.
  • Razer Viper Mini.
  • Seagate 500GB HDD.
  • Antech RGB 80x30 mouse pad.
Hiçbir şeyi değiştirmeyi düşünmüyorum ancak bu ürünlerden biri ya da birkaçı için başka öneriniz varsa yazabilirsiniz. Bu fiyata değer mi belirtirseniz sevinirim.
technoapt 2.png

technopat 1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağınız 500GB HDD 2. el olacaktır bilginiz olsun. Razer set gayet güzel ve ideal olmuş mouse olarak belki DeathAdder V2 Mini de bakılabilir. Mouse pad hakkında pek bir bilgim yok ama farenin sensörü kaliteli olduğundan normal bir zeminde kullansanız da performansından çok bir kayıp vermeyecektir.

Hocam öncelikle cloud 2 yerine blackshark v2 almayı düşünüyorum herkes daha iyi diyor ve ayrıca attığınız mouse delikli yapıda ve ben deliklide rahat edebileceğimi düşünmüyorum başka tavsiyeleriniz var mıdır
Alacağınız 500GB HDD 2. el olacaktır bilginiz olsun. Razer set gayet güzel ve ideal olmuş mouse olarak belki DeathAdder V2 Mini de bakılabilir. Mouse pad hakkında pek bir bilgim yok ama farenin sensörü kaliteli olduğundan normal bir zeminde kullansanız da performansından çok bir kayıp vermeyecektir.

V2 mini sağlaklar için diye duydum normal hayatta solağım fakat mouse sağda o yüzden Viper Mini alayım dedim HDD konusu dert değil teşekkürler.

Son düzenleme:

Ses kartı iyi değilse değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı