176 cm boy için 80 kg obezlik midir?

Everythink

Hectopat
Arkadasimin ağzından yazıyorum. Saçma fakat çok ısrar etti. 1.76 boy var, 78-80 kilo arası. Herkes obez diyor sınıfta. Kendime bakınca obez gibi durmuyorum. Acaba giydiğim şeylerden mi kaynaklı kilolu gözüküyorum, yoksa gerçekten kilolu muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
İdealin biraz üstünde diyebiliriz tabii ki bunda yağ oranı da önemli bir faktör. Giydiklerinden dolayı öyle de gözüküyor olabilir fakat kilolusun diyemeyiz.

Hocam Bkiz'e göre fazla kilolu oluyordunuz yanlış hatırlamıyor isem. Arkadaşlarınız sizinle alay edip dalga geçiyor aldırmayın. Bende yaşıyorum 🙂

Obez eğil fakat fazla kilolusunuz. Vücut kitle indeksinizi hesaplayarak durumunuzu görebilirsiniz.

Arkadasimin ağzından yazıyorum. Saçma fakat çok ısrar etti. 1.76 boy var, 78-80 kilo arası. Herkes obez diyor sınıfta. Kendime bakınca obez gibi durmuyorum. Acaba giydiğim şeylerden mi kaynaklı kilolu gözüküyorum, yoksa gerçekten kilolu muyum?

Bel ve kalçan fazla yağlıysa seni obez olarak görebilirler.

Arkadasim öyle fazla kilolu gibi durmuyor ama Bel kısmı hafif çıkık nasıl desem kadin kalçası gibi o da yağdan oluyor dediğiniz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı