18 Yaş Altı Enerji İçeçeği İçmek

Ben öyle çok içmem ama arada bir içerim. Yaş olayını falan takmazdım hatta aklıma gelmişken bir hikayemi anlatayım. Bir keresinde dershanede ders sırasında bile içmiştim. Yaşım yanlış hatırlamıyorsam 13 veya 14 olmalıydı. Her neyse merak edip almıştım bunun olayı neymiş diye. Neyse işte hoca arkasını dönüp tahtaya yazı yazarken ben de bunu fırsat bilip yudumlamaya devam ediyordum. Nereye saklıyordun peki diye sorarsanız pencere kenarında otururdum hep oradaki perdenin arkasına saklardım. Sınıftakilerden biri hocaya beni ispiyonladı arkadaşımız içki içiyor diye. Hoca da geldi, gördü tabi dediği şey ise içki değil enerji içeceği dedi ve ders arasında iç diye uyardı ve yazısına devam etti.

Bilgileriniz için saolun. Büyük ihtimal bundan sonra içmem. Bu arada süt felan tüket yazmışsınız. Süt, peynir, yumurta, domates felan her zaman kahvaltımda eksik etmem her kahvaltımda yerim.

Neden enerji içeceği içiyosun? Ona vereceğin parayla git filtre kahve al, o enerji içeceğinden 6 kat daha fazla enerji verir, hem kahvenin zararı yok. Monsterin içine ne konulduğunu bilmiyoruz bile.

O tarz içeceklere para vermeyin. Arkadaşlarımın söylediği gibi zararlıdır.
Onun yerine güzel bir Meyve sıkma makinesi alın.
Pazardan aldığınız Portakal, Elma, Şeftali gibi içecekleri karıştırarak kendinize içecek yapın.

Kahve'yi çok severim. Ama Yaşı küçük ve Çok yaşlı insanlara önermiyorum.
Yetişkin insanlara da günde 2 bardaktan fazla önermiyorum.
İçerisinde bulunan kafein dolayı kalp krizine kadar riski var.

Neden enerji içeceği içiyosun? Ona vereceğin parayla git filtre kahve al, o enerji içeceğinden 6 kat daha fazla enerji verir, hem kahvenin zararı yok. Monsterin içine ne konulduğunu bilmiyoruz bile.

Dana veya boğa sperm'i diye biliyorum. Fakat Monster içinde değil tek.

O tarz içeceklere para vermeyin. Arkadaşlarımın söylediği gibi zararlıdır.
Onun yerine güzel bir Meyve sıkma makinesi alın.
Pazardan aldığınız Portakal, Elma, Şeftali gibi içecekleri karıştırarak kendinize içecek yapın.

Kahve'yi çok severim. Ama Yaşı küçük ve Çok yaşlı insanlara önermiyorum.
Yetişkin insanlara da günde 2 bardaktan fazla önermiyorum.
İçerisinde bulunan kafein dolayı kalp krizine kadar riski var.
Yaşlı genç herkes için yararlıdır kafein. Günde 4 bardak kahve içerse tabii ki kalp krizine kadar sürükler.
Dana veya boğa sperm'i diye biliyorum. Fakat Monster içinde değil tek.
Hocam burda sağlık konuşuyoruz sen ironi yapıyosun.

Her şeyin fazlası zarardır.
Ama gelişme çağındaki çocukların Süt, Meyve Su(Hazır olmayan), Su gibi katkı içermeyen ürünleri tüketmeleri daha yararlarına olacaktır.

Her şeyin fazlası zarardır.
Ama gelişme çağındaki çocukların Süt, Meyve Su(Hazır olmayan), Su gibi katkı içermeyen ürünleri tüketmeleri daha yararlarına olacaktır.
Hocam hazır olan meyve suyu da zararlıdır evde yapılanı da. Siz portakalın suyunu sıkınca içindeki lif ve vitaminlerden mahrum edip sadece şeker ve kalori veriyorsunuz.

Yaşlı genç herkes için yararlıdır kafein. Günde 4 bardak kahve içerse tabii ki kalp krizine kadar sürükler.

Hocam burda sağlık konuşuyoruz sen ironi yapıyosun.

Hayır hocam yanlış anlamışsınız, beni ironi yapmıyorum :D

Çoğu kişi bilir bunu dana spermi vs. olduğunu. İnternette bunun hakkında bir sürü videosu var...

Her şey bir kenara, bana kalırsa enerji içeceği koladan daha zararlı...

Enerji içeceği çok çok saçma bir şey. Enerji içeceğini içiyorlar enerji patlaması felan mı yaşıyorlar?

Geri
Yukarı