18 yaşının altındaki çocuk nasıl para kazanır?

Yok sevgilim değil. Diğer sınıftan arkadaşım ama çok aşık oldum.

Kendinle fazla çelişiyosun kanka haberin olsun.

Yok sevgilim değil. Diğer sınıftan arkadaşım ama çok aşık oldum.

MetaMask cuzdanim buna edit dersin incele deme diye telden girdim hahaha.

Ee hani günlük 70 dolar :D? Ayrıca telden editlenemez diye bir kanun hatırlamıyorum bende bunu alıp editleyeyimde benim de 170 dolarlıkni cüzdanım olsun :) ayrıca harçlık atınca yatırımcı olmuyorsunuz.
Ayrıca: Merkezi borsalardan TL'ye çevirip banka hesabına göndermek istiyorsanız banka hesabınızın olması gerek ve merkezi borsalar için 18 yaşından büyük olmanız gerek

Ee hani günlük 70 dolar :D? Ayrıca telden editlenemez diye bir kanun hatırlamıyorum bende bunu alıp editleyeyimde benim de 170 dolarlıkni cüzdanım olsun :) ayrıca harçlık atınca yatırımcı olmuyorsunuz.
Ayrıca: Merkezi borsalardan TL'ye çevirip banka hesabına göndermek istiyorsanız banka hesabınızın olması gerek ve merkezi borsalar için 18 yaşından büyük olmanız gerek

Hocam sen niye bu kadar taktın.

Bu borsa bile değil bir Ethereum cüzdanı ayrıca belki ailem vasıtasıyla yapıyorum bunu bilemezsin her ne diyorsan de kendini fazla yerin dibine soktun :D

Bu borsa bile değil bir Ethereum cüzdanı ayrıca belki ailem vasıtasıyla yapıyorum bunu bilemezsin her ne diyorsan de kendini fazla yerin dibine soktun :D
Demin kendin yapıyordun şimdi ailen aracı oluyor nazar değmesin biraz önce de kız arkadaşın derken normal arkadaşa çevirmiştin .d

Demin kendin yapıyordun şimdi ailen aracı oluyor nazar değmesin biraz önce de kız arkadaşın derken normal arkadaşa çevirmiştin. D

Parayı ailem vasıtasıyla nakit yapıyorum bunu bir borsaya atmak için kripto borsasında hesap olması gerek oraya atıyorsun aile bireyin onu kendi kartına çekip sana veriyor. Kız arkadaş normal arkadaş aynı şey erkek arkadaş desem gay mi oluyorum o zaman.

Sen git animeni izlemeye devam et :D:D

Demin kendin yapıyordun şimdi ailen aracı oluyor nazar değmesin biraz önce de kız arkadaşın derken normal arkadaşa çevirmiştin. D

Dostum adam kazanabilir neden bu kadar taktın.

Geri
Yukarı