18 yaşının altındaki gaspçılar ne tür bir ceza alır?

theerka

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Geçen hafta karne gününde benim ve yaşıt arkadasımın başına tatsız bir olay geldi. Saat 13 sularında,arkadaşımla yola çıktık,4 tane serseri tipli çocuk önümüzü kesti,bizden para istedi,bıçakla tehdit etti ve üstümüzü aradılar. Aynı zamanda bana 1,arkadasıma 4 kez olmak üzere vurdular. Biz sikayetci olduk ve yarın duruşma var. Bu cocuklar ne tür bir ceza alabilirler? 18 yasının altındalar bu arada.

Ceza dahil almazlar karakola götürür kulaklarını çekerler anca.

Merhaba dostlar. Geçen hafta karne gününde benim ve yaşıt arkadasımın başına tatsız bir olay geldi. Saat 13 sularında, arkadaşımla yola çıktık, 4 tane serseri tipli çocuk önümüzü kesti, bizden para istedi, bıçakla tehdit etti ve üstümüzü aradılar. Aynı zamanda bana 1, arkadasıma 4 kez olmak üzere vurdular. Biz sikayetci olduk ve yarın duruşma var. Bu çocuklar ne tür bir ceza alabilirler? 18 yasının altındalar bu arada.

Daha büyük tehdit altındasınız. Çocuklar öttüğünüzü biliyor, muhtemelen sizi tekrar görmeye gelirler.

Daha büyük tehdit altındasınız. Çocuklar öttüğünüzü biliyor, muhtemelen sizi tekrar görmeye gelirler.
Çocuklar pek bir şey yapmazlar bu karakol muhabbetlerinden sonra ama dediğiniz gibi de olabilir.

E ne anladik hocam biz bu işten 🙃. İlla adam toplayıp bizde mi dövelim vuralım madem ceza yok.

Hocam bu tiplere ne ceza verirseniz verin yine aynı kalırlar ayrıca olayları bu kadar büyüterek hakikaten başınıza büyük iş almışsınız arkadaşın da dediği gibi sizi tekrar görmeye gelirler.

Hocam bu sefer büyük ihtimalle size zarar vermeye çalışacaklardır. Pek boş gezmeyin.

Hocam bu tiplere ne ceza verirseniz verin yine aynı kalırlar ayrıca olayları bu kadar büyüterek hakikaten başınıza büyük iş almışsınız arkadaşın da dediği gibi sizi tekrar görmeye gelirler.
Hocam oyunda mı yaşıyoruz öyle git gel bidaha vur falan. Rahat ve güvenli sekilde dısarı cıkamayacak mıyım ben? Çocukları tanımıyorum bile.

Geri
Yukarı