180.000 TL'ye araç tavsiyesi

@hewalyum benimde anlatmak istediğim bu hocam. Gelirim belli dediğin gibi, var tabii ki o fiyatlara da bmw, Mercedes araçlar ancak bir hasar çıkardığında altından kalkması, ayrıca bakımları benim için sorun olacak. Ben parça, yakıt maaliyetinden dolayı o araçlara baktım zaten. Benim de izlediğim videolar ve okuduğum yorumlar sizin dediğinizi yansıtıyor, WV ve skoda octavia modellerinin bazılarına baktım, passatlar 220'den aşağı yok, Jetta'lar ellerinde yok, sedan araç tercih ettiğimden diğerlerini sormadım, octavia ekim ayı gibi gelecek diyorlar o bana çok saçma geldi beklemesi sıkıntı. 308'lere bakamadım yalan olmasın.
@vnd3 peugot 301 130 bin lira, evet ötv indirimi bekleyebilirim dediğiniz gibi. İkinci el piyasası da almış başını gidiyor en mantıklısı o gibi duruyor, Mercedes'leri kaldırabilir miyim bilmiyorum bütçeyi kontrol etmek lazım: D.
@Hells Bells tamam hocam bekliyorum dediğini teşekkür ediyorum, öyle bir durum varsa değerlendirebilirim.

Karar sizin hocam ama ekonominin durumu belli bir miktar para arkanıza atmanız daha önemli hangi aracı alırsanız alın kazasız belasız olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı