Çözüldü 180 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali 183

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bluetooth bir kulaklık bakıyorum ama en fazla 180 TL, kablosuz şarjı destekleyen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekleme: Henüz siparişim elime geçmedi ama indirimlerde Hepsiburada'dan söylediğim Anker Q10'u da çok merak ediyorum. Ses kalitesi ve şarj süresi ile iddalı buldum ve 200TL'e görünce dayanamadım onu da sipariş ettim ama 10 gündür gelmedi, bu hafta gelir inşallah :)
Ekleme: Henüz siparişim elime geçmedi ama indirimlerde Hepsiburada'dan söylediğim Anker Q10'u da çok merak ediyorum. Ses kalitesi ve şarj süresi ile iddalı buldum ve 200TL'e görünce dayanamadım onu da sipariş ettim ama 10 gündür gelmedi, bu hafta gelir inşallah :)

Çözüm
T2C modelinin 800 MAh bataryası var incelemelerde kutusuyla birlikte 32 saate varan pil ömrü olduğu söyleniyor yani Airdots modelinin neredeyse 3 katı kadar. Sizin için pil önemli ise QCY T2C alın aralarında performans anlamında pek fark yok.

@Niyazi Taşcı Sallamıyorsa, üşenmemiş inceleme için denemiş. 32 saat bir tık farazi.

NOT: En yüksek ses seviyesindeki süreler aşağıdaki attığım SS.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1575310050314.png

@Niyazi Taşcı Sallamıyorsa, üşenmemiş inceleme için denemiş. 32 saat bir tık farazi.

NOT: En yüksek ses seviyesindeki süreler aşağıdaki attığım SS.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 467849
Aynı arkadaşın 2 modeli karşılaştırdığı videoda ise T2C'ye 30 saat Airdots'a 12 saat demiş.

Video;

@alper9335 Airdots mu hocam? Etrafımda PS3 sahibi kimse yok üzgünüm olsa denerdim bir bilgim yok.
Aynı arkadaşın 2 modeli karşılaştırdığı videoda ise T2C'ye 30 saat Airdots'a 12 saat demiş.

Video;
O yüzden lafımın başına sallamıyorsa dedim :) Ama gerçek dünya kullanımı için 30 saat hala biraz fazla geliyor bana. Öyle ise ne güzel. Eğer yeterince gaza gelirsem onu da almayı düşünüyorum :) Olmadı satarım Airdots'u :)

@alper9335 Airdots mu hocam? Etrafımda PS3 sahibi kimse yok üzgünüm olsa denerdim bir bilgim yok.

O yüzden lafımın başına sallamıyorsa dedim :) Ama gerçek dünya kullanımı için 30 saat hala biraz fazla geliyor bana. Öyle ise ne güzel. Eğer yeterince gaza gelirsem onu da almayı düşünüyorum :) Olmadı satarım Airdots'u :)
Doğruda olabilir sonuçta 800MAh batarya var içerisinde. Bende kulaklıkların 2 saat 15 dakika'da şarjının biteceğini pek sanmıyorum o kadar az değildir.

@Ali 183 Aman aman bir fark yok. Ayrıca;

Emin değilim ama sanırım eski-yeni versiyonları mevcut. Şimdi farkettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı