18000TL laptop önerisi

Çok teşekkür ederim son olarak panelden memnun musunuz 250 nit parlaklık yetiyor mu ve renk oranları tatmin edici düzeyde mi bir film dizi vs. izleyecek kadar? Kullanan birini bulmuşken sormak istiyorum internette pek bir şey bulamadım.
Cihazı hiç dışarıda kullanma fırsatım olmadı henüz. Fakat masam güneş ışığı alan bir yerde ve rahatsızlık duymadım hiç. Bence panel genel olarak ortalama düzeyde. Harika değil. Ama kötü de değil. Bir oyuncu laptopu için yeterli düzeyde bence. Eski kullandığım cihazdan sonra tabii ki çağ atlamış gibi geldi orası ayrı bir mevzu :) Ayrıca ASUS'un kendi yazılımı üzerinden farklı senaryolara göre hazır renk ayarları bulunuyor.
1663017955889.png

Cihazı hiç dışarıda kullanma fırsatım olmadı henüz. Fakat masam güneş ışığı alan bir yerde ve rahatsızlık duymadım hiç. Bence panel genel olarak ortalama düzeyde. Harika değil. Ama kötü de değil. Bir oyuncu laptopu için yeterli düzeyde bence. Eski kullandığım cihazdan sonra tabii ki çağ atlamış gibi geldi orası ayrı bir mevzu :) Ayrıca ASUS'un kendi yazılımı üzerinden farklı senaryolara göre hazır renk ayarları bulunuyor.
1663017955889.png
Ha bir de son eklemek istediğim bir şey var. Ekranın menteşeleri çok esnek olmadığı için ekran çok açılmıyor. Eski kullandığım cihaz X550JX'di. Ondaki menteşe daha esnekti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı