1992 Broadway far ayar kolu var mı?

Arkadaşlar selam 92 model broadway aracım var farlarının sağ sola çevirme kolu ya da ayarı var mıdır?

(Sol far sağı sağ far solu aydınlatıyor)
Farın üzerinde(arkasında veya altına doğru da olabilir) vida veya lokma ucu ile ayar kısmı mutlaka vardır. Düz bir duvar önüne aracı çekerek vidayı döndürerek hangi yöne çevirdiğinizde hangi tarafa yöneldiğini görebilirsiniz.

Farın üzerinde(arkasında veya altına doğru da olabilir) vida veya lokma ucu ile ayar kısmı mutlaka vardır. Düz bir duvar önüne aracı çekerek vidayı döndürerek hangi yöne çevirdiğinizde hangi tarafa yöneldiğini görebilirsiniz.

Bir tane kol var oda sadece yukarı aşağı yapıyor.
Kaputu açtığında farların kenarında bir yerde ayar vidası olması lazım.

Evet var ama o sadece yukarı aşağı ayarını yapıyor.

Broadway'de sağa sola far ayarı yokmuş sanırım. Dışardan bakınca farların duruşunda bir eğrilik yoksa ampulleri söküp kontrol edebilirsin. Ampül kısmında bir yamukluk olabilir.

Broadway'de sağa sola far ayarı yokmuş sanırım. Dışarıdan bakınca farların duruşunda bir eğrilik yoksa ampulleri söküp kontrol edebilirsin. Ampul kısmında bir yamukluk olabilir.

0 ampul taktım dün o zaman işte baktıydım sağ sol ayarına ama yok hatta farlar bile 3 4 ay önce orijinal farba aldım taktım farlarda yeni ampülde.

0 ampul taktım dün o zaman işte baktıydım sağ sol ayarına ama yok hatta farlar bile 3 4 ay önce orijinal farba aldım taktım farlarda yeni ampülde.
Sol far sağa, sağ far sola takılı olmasın? Ya da farlar ters takılı olabilir mi? Normalde sağ far sol tarafa oturmaz ama eski arabalarda farların geçtiği ayak yerleri vs kırık yada yamulmuş olduğundan yanlış takılma ihtimali olabiliyor. Onun dışında başka ihtimal kalmıyor.

Sol far sağa, sağ far sola takılı olmasın? Ya da farlar ters takılı olabilir mi? Normalde sağ far sol tarafa oturmaz ama eski arabalarda farların geçtiği ayak yerleri vs kırık ya da yamulmuş olduğundan yanlış takılma ihtimali olabiliyor. Onun dışında başka ihtimal kalmıyor.

Yok sağyı sola takamazsın zaten delikleri uymuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı