Broadway mi Tempra mı?

Yaklaşık 190k bütçem var sanayiye çok fazla girip çıkmak istemiyorum, sürekli de binmeyeceğim uzun yola da çıkmam. Yakıtını koyup gidebileceğim araba var mıdır?
Tempra ve broadway düşünüyorum hangisini seçmeliyim? Ya da başka tavsiyeniz var mı?

Tempra tabii ki brodway dokunsan parçası düşüyor köy arabasıdır brodway. Temizinden alın alacaksanız tabii ki temprayı. 2000 model doğan SLX'te bakabilirsiniz çürük olmayacak temiz olacak şekilde sonra çürük arabaya binipte ikiye bölünüyor demeyin sizlerde.

Renault 19 Europa veya Fiat tipo da bakabilirsiniz.

Tipo iyi araç hocam naziktir ama 19 hiç tavsiye etmem 1 yıl bindim hatasız bir araçtı ama hararetiyle kimse uğraşamaz onların.

1708983919110.png

Az yaksın derseniz broadway alın dağa bayıra çıkarken sizi üzmüyor, az yakar ancak uzun yolda epey rahatsız olabilirsiniz koltukları bir süre sonra rahatsız ediyor (kullanıcı incelemelerinden biliyorum)

Ama temprayı da tercih edebilirsiniz LPG takabilirim derseniz.

Aynen hocam doğru demişsiniz brodwayla uzun yol tavsiye etmiyorum bende.

Hocam güzel seçmisiniz ama arkadaş için parçası da ucuz ve bulunur olması lazım o yüzden ya temiz tempra ya da doğan SLX alacak ya da tipo da olabilir poloları fazla bilmiyorum ama.

Attığım 2 araç temiz duruyor döküntü hurda araç değiller ayrıca benzin depoları altta olduğu için bagaj size bayağı yeter bir de hidrolik olması iyi olur sizin için kuş serisinden çok iyi anlarım ama o araçlara bakmazsanız onlarda size bakmıyor. Arka çamurluklarda değişen olmamalı bu araçlarda çünkü kaynakla yapılıyor ama ön sağ sol kaput gibi değişen olsa 1-2 değişenden sıkıntı olmaz kazası yoksa zaten temiz araçtır zamanında az mı bindik şimdi döküntüleri toplayıp kaza yapıyorlar ortadan bölünüyor diye kötülüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen hocam doğru demişsiniz brodwayla uzun yol tavsiye etmiyorum bende.

Hocam güzel seç misiniz ama arkadaş için parçası da ucuz ve bulunur olması lazım o yüzden ya temiz tempra ya da doğan SLX alacak ya da tipo da olabilir poloları fazla bilmiyorum ama.

Attığım 2 araç temiz duruyor döküntü hurda araç değiller ayrıca benzin depoları altta olduğu için bagaj size bayağı yeter bir de hidrolik olması iyi olur sizin için kuş serisinden çok iyi anlarım ama o araçlara bakmazsanız onlarda size bakmıyor. Arka çamurluklarda değişen olmamalı bu araçlarda çünkü kaynakla yapılıyor ama ön sağ sol kaput gibi değişen olsa 1-2 değişenden sıkıntı olmaz kazası yoksa zaten temiz araçtır zamanında az mı bindik şimdi döküntüleri toplayıp kaza yapıyorlar ortadan bölünüyor diye kötülüyorlar.

Çok teşekkür ederim öncelikle. Kuş serisi de olur arabama bakarım tabii ki :D

Çok teşekkür ederim öncelikle. Kuş serisi de olur arabama bakarım tabii ki :D bu arada sizin bilginiz bayağı var gibi duruyor isterseniz Instagram'dan takipleşelim ben size arabaları atayım fikir alışverişi yapalım.

Tabii ki dostum ben az binmedim o tür araçlara asıl araba onlardır kaç yıllık araçlar hala hatasızları mevcut gençler hastası tabii bir sıkıntısı var o araçların durumu olmayan adam kaza yaptıgı şahini doğanı topluyor bir daha o araç kaza yaptıgı zaman hemen dagılıyor haliyle. Arabanın adı çok kirlendi böyle böyle.

Broadway diyorum. Otomobil olarak Tempra daha iyi olsa da Broadway'ın hem ustasını hem parçasını her yerde bulursunuz. Ayrıca kara düzen arabadır icabında kendiniz bile söküp takarsınız.

Broadway diyorum. Otomobil olarak tempra daha iyi olsa da Broadway'ın hem ustasını hem parçasını her yerde bulursunuz. Ayrıca kara düzen arabadır icabında kendiniz bile söküp takarsınız.

Brodwayı 5-6 sene sonra zor satar kesinlikle bu arkadaş temiz hatasız 96 model Tofaş almalı 20 sene sonra bile satar ayrıca parçası ucuz yaygın ve sök tak kolay ancak temiz olma şartıyla.

Brodwayı 5-6 sene sonra zor satar kesinlikle bu arkadaş temiz hatasız 96 model Tofaş almalı 20 sene sonra bile satar ayrıca parçası ucuz yaygın ve sök tak kolay ancak temiz olma şartıyla.
İkisi arasından Broadway dedim. Ayrıca Broadway da öyle ölecek bir araba değil Türkiye'de.

İkisi arasından broadway dedim. Ayrıca broadway da öyle ölecek bir araba değil Türkiye'de.

Brodwayı şehirde yaşayan birisi almıyor köyde yaşayanlar alıyor genelde dağa taşa vurmalık araba çünkü Tofaş alırsa eğer hem hastası çok hem de arkadaşın biraz modifiye ve drift zevki de varsa arada eğlence amaçlı biner. Tabii zevke de bağlı bir şey.

Yağını benzinini koyup hiç sorun çıkarmayan bir araba istiyorsanız bunun gibi eski model climalı Corolla'lara bakın.

Geri
Yukarı