Çözüldü 1GB Windows 10 güvenli midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

277015

Hectopat
Makaleler
3
Bir yerde gördüm Windows 10 sadece 1GB yer kaplıyor Linux'ta sanal makineye kurup GPU Pass true yaparak oyun oynamak istiyorum ya da onun yerine GeForce NOW kurmak ama bu ne kadar güvenlidir bilmiyorum. Sizin düşünceniz nedir sizin bildiğiniz güvenli bir link var mıdır?

Çözüm
Enderman adlı bir YouTube kanalında bende gördüm. Hocam 1GB bir Windows'dan ne bekleyebilirsiniz? Kullanmayın indirmeyin bence. Güvenlik sorunları çıkarabilir edit ISO'lar.

Hocam o Windows sürümü kullanıcıya uygun değil. O videoda amaç "Windows'su ne kadar küçültebiliriz?". Yani çoğu gerekli hizmet alınmıştır.
Bir yerde gördüm Windows 10 sadece 1GB yer kaplıyor Linux'ta sanal makineye kurup GPU Pass true yaparak oyun oynamak istiyorum ya da onun yerine GeForce NOW kurmak ama bu ne kadar güvenlidir bilmiyorum. Sizin düşünceniz nedir sizin bildiğiniz güvenli bir link var mıdır?

40-50 GB Windows kurmaya alan ayıracak depolama yoksa hiç Windows 10 kullanma zaten, RAM 2 GB falandır o sistemde.

1GB Windows 10 ne kadar güvenlidir bilmem ama içinde doğru düzgün oyun oynayamayacağınıza eminim.
Geforce NOW ve benzeri bulut servislerinden yararların ya da bilgisayarınızı oyun için kullanmaya niyetli iseniz tam anlamıyla Windows'a geçin.

Enderman adlı bir youtube kanalında bende gördüm. Hocam 1GB bir windows'dan ne bekleyebilirsiniz? Kullanmayın indirmeyin bence. Güvenlik sorunları çıkarabilir edit isolar.

Enderman adlı bir YouTube kanalında bende gördüm. Hocam 1GB bir Windows'dan ne bekleyebilirsiniz? Kullanmayın indirmeyin bence. Güvenlik sorunları çıkarabilir edit ISO'lar.

Hocam o Windows sürümü kullanıcıya uygun değil. O videoda amaç "Windows'su ne kadar küçültebiliriz?". Yani çoğu gerekli hizmet alınmıştır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı