1K Airpods 2 değer mi?

erentanriverr

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi akşamlar.
Kablosuz kafa bantlı PLT BackBeat 505 kulaklığım var. Zamanında 300 TL gibi bir rakama almıştım. Ancak kafa bantlı olmasından dolayı dışarıda rahatça kullanamıyorum. Bendekini yine 300 TL'ye (Kur nedeniyle 1300 TL oldu) satmayı düşünüyorum (Alıcısı var). Bu nedenle Airpods almayı düşünüyordum ancak fiyat az değil 1000 TL! Düşünceleriniz nedir?

Oyun oynarken de spor yaparken de dışarıda gezerken de kullanmayı düşünüyorum.
İphone sahibiyim.

Son düzenleme:
Harika bir cihaz! Değer ama önceliğiniz varsa o parayı ona harcayabilirsiniz derim ben. iPhone'unuz var ise oldukça pratik bir deneyim sunuyor.

Bence çakma olanında al 50 ₺'ye 2-3 ay dayanıyor zaten. 5-6 yıl boyunca yenisini ala ala kullanırsın.
Onlar iğrenç hocam aman uzak dursun arkadaş. Batarya leş, zararlı mı zararsız mı belli değil.

Bence çakma olanında al 50 ₺'ye 2-3 ay dayanıyor zaten. 5-6 yıl boyunca yenisini ala ala kullanırsın.

Şaka yapıyorum bu arada. 1000 ₺ az bir rakam değil kişiden kişiye değişir. Orijinalini bulabilirseniz Xiaomi'nin kablosuz kulaklıkları da fena değil.

Daha iyi bir alternatif yok, arkadaşın dediği gibi Freebuds da var ama hiçbiri Airpods gibi değil. Bence kendi mali imkanlarını sorgulayıp düşünün, bir ürün alıyorsunuz ve almışken en üst modellerden birini alacaksınız. Gerçekten zevk için alınır ama maaşın da bir bölümünü yatırmak boş olur.

Arkadaşlar elimde kulaklığım var. Ancak 700 TL farka değer mi burada çok kararsızım. İphone sahibiyim. Bu nedenle elimdeki kulaklığa göre misliyle fark yaratacak. Çakma ürün düşünmüyorum. Bataryasının ne zaman beni yarı yolda bırakacağı belli olmaz ki kulağa takıyoruz bir sorun yaşamak hiçbirimiz istemeyiz.
Alternatif olarak bunlar var. Kesinlikle fiyat olarak çok iyiler ama performans olarak nasıllar acaba...
-Xiaomi True 2
-Qcy T7
-Razer Hammerhead

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı