1KB virüs olur mu?

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Bu virüs müdür ben indirmedim bir de boyutu 1KB 1KB virüs olabilir mi?

Screenshot_20230707_202121~2.jpg

Screenshot_20230707_205523.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım linki yanlış verdim sen sağ üstteki üç noktaya tıklayıp oradan eklentileri açabilirsin. Ya da chorome ayarlarında mevcut olabilir. Bir de büyük ihtimalle sistem açık olmadığı için virüs çalışacak yer bulamayacak. Ama kesin çalışmaz demiyorum. Yüksek ihtimal çalışmaz.

Tamamdır reis son bir sorum var.
Sıfırlama yapınca her şeyimin şifresini giricemya eğer virüs kalırsa şifrelerimide görmüs olur ne yapayım.

Sanırım linki yanlış verdim sen sağ üstteki üç noktaya tıklayıp oradan eklentileri açabilirsin. Ya da chorome ayarlarında mevcut olabilir. Bir de büyük ihtimalle sistem açık olmadığı için virüs çalışacak yer bulamayacak. Ama kesin çalışmaz demiyorum. Yüksek ihtimal çalışmaz.

Reis bir de bunlar virüs olsaydı o kadar dosya telefonu kastırıp falan etmez miydi yani anlayamaz mıyım?

Bir de chorome uzantılarını kontrol et. Kötü amaçlı uzantılar dolmamıştır umarım...

Dosyaların sürekli arttığını söyledin, arka plan işlevlerine de bak, şüpheli bir şeyler görürsen ekran görüntüsü at.

Herhangi bir şüpheli işlem, hesaba girme veya hesaba bağlanma olmuş mu?

Reis dosya sayısı artmıştı demiştimya telefonu biraz inceledim şu resimdeki dosyaların dün şey yaptığı yazıyor acaba bunlardan olabilir mi ya da bunlar virüs mü ben bunları indirmedim.

Screenshot_20230708_112741.jpg

Son düzenleme:
Reis dosya sayısı artmıştı demiştimya telefonu biraz inceledim şu resimdeki dosyaların dün şey yaptığı yazıyor acaba bunlardan olabilir mi ya da bunlar virüs mü ben bunları indirmedim.

Eki Görüntüle 1852830
Static Wallpaper diye bir uygulama kullanıyor iseniz, onunla ilgili resim dosyaları endişe edecek bir şey yok.

Kullanmıyorum bir de bunları buldum.

Eki Görüntüle 1852846

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim
Tmp uzantılı dosyalar güvenlidir. Endişe edecek bir şey değil. Ayrıca rica ederim. Sonuç olarak yardım almak için açtınız bu konuyu. Biz de yardım etmeye çalışıyoruz.

Tmp uzantılı dosyalar güvenlidir. Endişe edecek bir şey değil. Ayrıca rica ederim. Sonuç olarak yardım almak için açtınız bu konuyu. Biz de yardım etmeye çalışıyoruz.

Teşekkürler telefonu şu anda sıfırlayamayacağım şehir dışındayım şifreler falanda evde bu yüzden sıfırlayamıyorum.

Bir de WhatsApp'ı sil yükle yaptım o tmp dosyaları gitti.

O dosyalar başka programlar tarafından kullanılan dosyalar, sorun etmez. Ve bence telefonda virüs yok, şarjı falan hızlı bitiyorsa belki böyle belirti verebilir ya da kasar. Bu tarz dosyalar hep artar azalır, mesela biri mesaj attığında önbelleğe alır onun dosyasıdır vs.

O dosyalar başka programlar tarafından kullanılan dosyalar, sorun etmez. Ve bence telefonda virüs yok, şarjı falan hızlı bitiyorsa belki böyle belirti verebilir ya da kasar. Bu tarz dosyalar hep artar azalır, mesela biri mesaj attığında önbelleğe alır onun dosyasıdır vs.
Sadece ara ara çok ısınıyor bazense şarz hızlı bitiyor ama kasma yok

Bende dedim acaba virüs olsa illaki birilerine saçma sapan mesaj falan atardı diye düşünüyorum

Bir de dün falan bildirim geliyordu bildirimi ben silmeden gidiyor bir de dün dedem aradı beni aradın diye ama ben kimseyi aramamıştım.

Aklıma takılan konuda o ZIP dosyası.

@RETEX SOFTWARE
Reis virüs kameramk kullandığında ayarlarda ki son kullanılanlarda kamera görülür mü?

Son düzenleme:
Sadece ara ara çok ısınıyor bazense şarz hızlı bitiyor ama kasma yok

Bende dedim acaba virüs olsa illaki birilerine saçma sapan mesaj falan atardı diye düşünüyorum

Bir de dün falan bildirim geliyordu bildirimi ben silmeden gidiyor bir de dün dedem aradı beni aradın diye ama ben kimseyi aramamıştım.

Aklıma takılan konuda o ZIP dosyası.

@RETEX SOFTWARE
Reis virüs kameramk kullandığında ayarlarda ki son kullanılanlarda kamera görülür mü?
Aga benimde telefonda aynısı oluyor ve telefon markalarımız aynı.Sen silmeyi başardınmı dosyayı

Teşekkürler telefonu şu anda sıfırlayamayacağım şehir dışındayım şifreler falanda evde bu yüzden sıfırlayamıyorum.

Bir de WhatsApp'ı sil yükle yaptım o tmp dosyaları gitti.
Aga sıfırlayınca zip dosyası gittimi? Benimde telefonumun markası vivo neredeyse her açıp kapadığımda bu dosya geliyor

Kanka sende ZIP dosyasımı var.
Evet attığın ekran görüntüsündeki gibi
Kanka sende ZIP dosyasımı var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı