1TB oyun için HDD veya SSD önerisi

Hocam bende 7200RPM bir HDD var gayet de oynuyorum yeni nesil oyunları 150 saat Forza vardır Apex de HDD'ye kurulu siz bilirsiniz yine.
Evet. Oyunlarda harddisk kullanımı sadece yükleme ekranlarını uzatır oyunda drop filan yaşamazsınız yani.

Ozaman pekte sıkıntı değil benim için
Benim düşüncem öyle. HDD eski bir teknoloji olsa bile bence işletim sistemini kurduğun depolama birimi olarak kullanmadığın sürece hala kullanılabilir.

Ayrıca pardon ben başlığı aklımda yanlış tutmuşum size burda hep ssd tavsiyesi verdim, mazur görün hocam.

Evet. Oyunlarda harddisk kullanımı sadece yükleme ekranlarını uzatır oyunda drop filan yaşamazsınız yani.

Benim düşüncem öyle. HDD eski bir teknoloji olsa bile bence işletim sistemini kurduğun depolama birimi olarak kullanmadığın sürece hala kullanılabilir.

Ayrıca pardon ben başlığı aklımda yanlış tutmuşum size burda hep ssd tavsiyesi verdim, mazur görün hocam.
Estağfurullah hocam sıkıntı yok
Peki ssd nin performans düşse bile HDD'den iyi midir

Evet. Oyunlarda hard disk kullanımı sadece yükleme ekranlarını uzatır oyunda drop filan yaşamazsınız yani.

Ayrıca pardon ben başlığı aklımda yanlış tutmuşum size burada hep SSD tavsiyesi verdim, mazur görün hocam.

Ben de almadan önce güzel bir M.2 SSD almayı düşünüyordum ama fiyatlar çok uçuk olduğu için gerek duymadım halihazırda Windows kurduğum SATA SSD var zaten daha ileride alırım belki.

Ben de almadan önce güzel bir M.2 SSD almayı düşünüyordum ama fiyatlar çok uçuk olduğu için gerek duymadım halihazırda Windows kurduğum SATA SSD var zaten daha ileride alırım belki.

Hocam çok da bir fark yok aslında HDD 700 800 TL SATA 1200 eğer o modelin performans düşse bile HDD'den iyiyse onu alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı