2.000 TL sistem önerisi

Bütçe
2000

istanbole19482

Decapat
Merhaba arkadaşlar. en alt yani giriş seviyesi bilgisayar toplamam lazım ve bütçe de belirtildiği gibi 2.000 TL. Her türlü bilgisayar önerisine açığımdır ve parçaların 2. el veya sıfır olması fark etmez. Elimde HDD ve 8 GB DDR3 RAM bulunmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. En alt yani giriş seviyesi bilgisayar toplamam lazım ve bütçe de belirtildiği gibi 2.000 TL. Her türlü bilgisayar önerisine açığımdır ve parçaların 2. el veya sıfır olması fark etmez. Elimde HDD ve 8 GB DDR3 RAM bulunmaktadır.

İkinci elden i5 3470 işlemci bakabilirsin.

Hocam sahibinden.com da onlarca ürün satışa çıkartılıyor. Kendine göre arama yapabilirsin. Bu arada i5 3470 ben de kullanıyorum, fazla beklentin yoksa gayet yeterli bu bütçede. Seni ekran kartı zorlar biraz.

Hocam sahibinden.com da onlarca ürün satışa çıkartılıyor. Kendine göre arama yapabilirsin. Bu arada i5 3470 ben de kullanıyorum, fazla beklentin yoksa gayet yeterli bu bütçede. Seni ekran kartı zorlar biraz.

Önemli değil hocam yeter ki sağlam olsun. Ben sadece anakart işlemci ve PSU birlikte bulamıyorum veya ayrı ayrı bakınca çok araştıramıyorum. O yüzden link olsa güzel olur. Hazıra konmak istiyorum :D

N11'de ekran kartsız, 2000TL bandında satılan hazır sistemler görüyorum. İlerleyen zamanlarda ekran kartı takarım dersen, onlara da yönelebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı