2,500 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
2.000-2.500

efeekaya

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba. Öncellikle bayramınız mübarek olsun.

7 yıldır General Mobile 4G kullanıyorum. Yeni telefona geçme vaktim geldi. Bu sebeple bu yaz yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Belirttiğim bütçede önerilerinizi bekliyorum. Telefon konusunda bilgim var fakat bir PC kadar değil. Telefonda aradığım özellikler ise (mAh) şarjının çok iyi olması ve en az 64 GB depolaması olması. RAM ise 2 yerine 4 olursa iyi olur. Kamerası benim için pek önemli değil. Dediğim gibi benim için telefonun hızı, depolaması, RAM'i vs. önemli.

Yardımcı olan kişilere şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 10 Hepsiburada üzerinde 2600 TL bir bakın ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşünüyorum. Bütçeyi aşamazsanız ve ya beğenmediyseniz M21 de öneririm.
Redmi Note 10 şuan 2700-2800 TL civarlarında. Bütçemi aşıyor açıkçası.
M21 2300-2400 TL civarlarında olduğu için ona bir bakacağım.
Realme 7 bakın hocam, beklerim derseniz 8 de o fiyatlar gibi çıkacak sanırım.
@qGhosT @HaWlI KuLlANIcI
Hocam Realme 7 3000 TL olduğu için bütçemi aşıyor. Başka öneriniz var mı ?

M21'in işlemcisi ısınıyor ve yavaş çalışıyor bir süre sonra, fiyatı yükseltebilirseniz ya da biraz beklerseniz fiyatlar düşünce Realme 7 alabilirsiniz.
Redmi Note 10 maalesef ki yazılım sorunlu. MIUI arayüzü gerçekten sıkıntılı (bende Note 9 Pro var kendimden biliyorum).

Hocam zaten şuan değil önümüzdeki yaz içinde düşünüyorum. Bir de şuan 2,8k civarlarında daha da artar büyük ihtimalle.
M21'in işlemcisi ısınıyor ve yavaş çalışıyor bir süre sonra, fiyatı yükseltebilirseniz ya da biraz beklerseniz fiyatlar düşünce Realme 7 alabilirsiniz.
Redmi Note 10 maalesef ki yazılım sorunlu. MIUI arayüzü gerçekten sıkıntılı (bende Note 9 Pro var kendimden biliyorum).
Hocam Realme 7'nin fiyatı baya artmış ve fiyatının düşeceğini zannetmiyorum. Realme 7 yerine daha az bütçede önerdiğiniz var mı ?

Hocam zaten şuan değil önümüzdeki yaz içinde düşünüyorum. Bir de şuan 2,8k civarlarında daha da artar büyük ihtimalle.
Anladım hocam o zaman alacağınız zamanın hemen öncesinde konu açarsanız daha yararlı olur. Fiyatlar çok değişken. Bende Note 10 fiyatı bu şekilde hocam sizde neden 2850 bilmiyorum.
Screenshot_2021-05-13-23-18-57-825_com.android.chrome.jpg

Geri
Yukarı