2 ay sonra spora başlayınca protein tozu kullanılır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar, normalde aktif olarak spora gidiyordum fakat ramazanda oruç tuttuğum için ara vermistim. Geri başlayamadım. Ramazanın basından beri gitmiyorum. Tekrar başlayacağım. Başladığım gibi protein tozuna başlasam sorun olur mu?

Arkadaşlar, normalde aktif olarak spora gidiyordum fakat ramazanda oruç tuttuğum için ara vermistim. Geri başlayamadım. Ramazanın basından beri gitmiyorum. Tekrar başlayacağım. Başladığım gibi protein tozuna başlasam sorun olur mu?

Sorun olmaz ama protein tozunun mucizevi etki edeceğini düşünüyorsan hiç alma. Toplam kaç aydır spor yapıyorsun ve boyun ve kilon nedir?

Protein tozunu alacaksan iyi araştır aslında tavuk yemekten başka bir farkı yok ben yemeklerden protein ihtiyacını karşılamanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum eğer yiyemiyorsan alabilirsin bir sıkıntı çıkarmaz ama öncelğiniz olamsın kesinlikle.

Geri
Yukarı