2 aylık yavru kedinin bakımı nasıl yapılır?

İçerisinde işlenmiş protein var, ayrıca buğday ve mısır ağırlıklı :) Kedilere yağdan başka bir şey aldırmaz ve ileri seviyede obezite yapar. Obezite ise kedilerde organ yetmezliğine sebep olur ve evladınızı kaybedersiniz.
Peki buna nedersinizi hocam düşünceniz nedir?

Önerdiğiniz mama beni aşıyor en azından şimdilik. Size attığım mamada bile ekstralara kaçıyorum fiyat konusunda. En azından 1 aylık idare etsin beni. Bitmeden zaten daha iyisine geçiş yaparım.
Önerdiğiniz mama beni aşıyor en azından şimdilik. Size attığım mamada bile ekstralara kaçıyorum fiyat konusunda. En azından 1 aylık idare etsin beni. Bitmeden zaten daha iyisine geçiş yaparım.
Birde en geç yarın elimde olması gerekiyor. O yüzden amazondan bakıyorum.

Bütçeler dahilinde royal canin bebe maması alın. Tuvalet eğitimi için yemek ve su içmesini takip ettikten sonra onu kumuna götürün. Orada durmasını sağlayın, tuvaletini yaptığı ana kadar ayrılmayın oradan. Mama kabı kesinlikle metal kaplardan almayın. Plastik kap alın. Veterinere götürüp parazit aşılarını tamamladıktan sonra yapacak başka birşey yok. Bu arada biz royal canin ile baktık yavruyken baya güzel gelişti. Bunları dışında felicia öneririm, yetişkin döneminde somon felixia veriyorum daha red eden kedi görmedim :D

Son olarak ince taneli kum alın, markalara bakmayın derim. Markalar arası en iyisi bana göre ise pisi pisi ince taneli kumdur.

Peki buna nedersinizi hocam düşünceniz nedir?
Hocam şu anki bütçeler herkesi aşıyor o yüzden Mystic önerdim. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İçerisinde gerçek et var.

Hill's de iyidir ama uzun vadede bu da cebinize ağır gelecek. Hill's alacak paranız varsa Proplan da alabilirsiniz. İkisi aynı bantta.

Herkese selam. Nasipse yarın yahut ertesi gün 2 aylık bir yavru kedi sahipleneceğim. Daha önce arkadaşlarımın kedilerine geçici süre bakmışlığım var fakat bu benim yavru ve ömürlük olarak ilk deneyimim olacak. Bilgili ve tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Hangi mama iyi hangisini nasıl vermeliyim? Tuvalet eğitimi var diye biliyorum ama yine de nasıl yapacağım bilmiyorum. İç dış parazit 8 haftadan sonra oluyor diye biliyorum. Bilmediklerim ve yanlış bildiklerim konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Allah'ım şunun tipine bak

Bütçeler dahilinde royal canin bebe maması alın. Tuvalet eğitimi için yemek ve su içmesini takip ettikten sonra onu kumuna götürün. Orada durmasını sağlayın, tuvaletini yaptığı ana kadar ayrılmayın oradan. Mama kabı kesinlikle metal kaplardan almayın. Plastik kap alın. Veterinere götürüp parazit aşılarını tamamladıktan sonra yapacak başka birşey yok. Bu arada biz royal canin ile baktık yavruyken baya güzel gelişti. Bunları dışında felicia öneririm, yetişkin döneminde somon felixia veriyorum daha red eden kedi görmedim :D

Son olarak ince taneli kum alın, markalara bakmayın derim. Markalar arası en iyisi bana göre ise pisi pisi ince taneli kumdur.
RC içerisindeki protein miktarını nereden alıyor bilmiyorsunuz sanırım. İçerisinde gerçek etten gelen protein yok. Toz laboratuvar proteini ve tahıl proteinleri ile yüzdesini arttırıyor. Ayrıca önerdiğiniz ince taneli kum yavrunun patilerinin arasında evin her yerine dağılır. Bilginiz olsun.
Allah'ım şunun tipine bak
Benim oğlum da küçükken böyleydi. Büyüyünce yüzleri değişiyor sıpaların.
1653556514256.png

Geri
Yukarı