2 aylık yavru kedinin bakımı nasıl yapılır?

Cidden yapacak mısın bunu?
Bu konuda net olmakla beraber kimseyle tartışmaya girmeyeceğim.
Ben anlık olarak Ever Clean Lavender kullanıyorum. Pek bütçe dostu olmadığından ve diğer markaları kullanmadığımdan öneride bulunmadım.

Scottish Fold'lar genelde sakin yapıya sahipler doğru. Kızgınlığa girdiğinde ona göre bir karar alacağım, teşekkürler.
Ever Clean beni çokça aşan bir bütçe.

2 ayımız daha var o zaman. :) Hocam bu dediğiniz kum markasının bir incelemesini izledim. Eğer gerçekten videodaki gibiyse çok toz olmuyor mu?
Tercih sizin hocam, her kum az da olsa toz yapıyor zaten. Hiç toz çıkarmayan kum yok :) Ben uzun zamandır kullanıyorum ne beni ne de yavrumu rahatsız edecek kadar toz yapmıyor.

Bu konuda net olmakla beraber kimseyle tartışmaya girmeyeceğim.
Allah sana vicdan versin o zaman. Ha bir de ben ilkel insanlar gibi olayı kişiselleştirmeden güzelce deneyimlerimi aktardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercih sizin hocam, her kum az da olsa toz yapıyor zaten. Hiç toz çıkarmayan kum yok :) Ben uzun zamandır kullanıyorum ne beni ne de yavrumu rahatsız edecek kadar toz yapmıyor.
Yani o miktardaki toz sadece dökerken çıkıyorsa problem olmaz fakat azalma olmuyorsa problem olabilir sanırım.
Allah sana vicdan versin o zaman. Ha bir de ben ilkel insanlar gibi olayı kişiselleştirmeden güzelce deneyimlerimi aktardım.

Düşüncenize saygı duyduğumu belirttim ama şansınızı gereğinden fazla zorluyorsunuz. Herkesin vicdanı kendine ve emin olun sizin vicdanınız benim vicdanımı sorgulayacak seviyede değildir.

Tozlu ise balkonda ya da dışarıda kum torbasından başka bir kaba 50-60 cm yukarıdan dökerek kumunun havaya uçmasını sağlayabilirsiniz. Birkaç kez tekrarlarsanız toz kalmaz.
Bu arada kedinin dışkıyı gömerken tam tatmin hissi ve idrarın kumluğun dibine ulaşmaması için önlem olarak kumu en az 7 cm olacak şekilde doldurun.

Son olarak karar kıldığım ürünler bunlar. Umarım pişman olmayacağız kızımla beraber. :)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-26 141040.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-26 141040.png
    124,7 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı