2 Bilgisayardan yayın nasıl yapılabilir?

Uzaycorman

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.
Ben yakında bir bilgisayar alacağım.
Sistem:
AMD Ryzen 3600X
B450M'A-PRO Max
G.Skill 16 8×2 Ripjaws V 3200 MHz
GTX 1660 Super Gaming X
2. PC normal bir bilgisayar ben 2. PC ile yayın açabilir miyim veya şu anki sistem ile tek PC ile yayın açabilir miyim?
Ve son olarak 2. PC ile nasıl yayın yapılır hiç bilgim yok detaylı anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar.
Ben yakında bir bilgisayar alacağım.
Sistem:
AMD Ryzen 3600X.
B450M'A-PRO Max.
G.Skill 16 8×2 Ripjaws V 3200 MHz.
GTX 1660 Super Gaming X.
2. PC normal bir bilgisayar ben 2. PC ile yayın açabilir miyim veya şu anki sistem ile tek PC ile yayın açabilir miyim?
Ve son olarak 2. PC ile nasıl yayın yapılır hiç bilgim yok detaylı anlatırsanız sevinirim.

Capture Card satın alıp 2 bilgisayarı birbirine bağlaman lazım.

Hocam eğer ikinci bilgisayar ile yayın yapacaksanız önemli olan o bilgisayarın sistem özellikleri. Yeni sisteminizi neden attınız anlamadım.

Şöyle anlatayım oraya yazdığım sistem oyun PC'si yayın PC'si de normal bir laptop oda güzel ama nasıl laptop ile yayın yaparken aynı zamanda kendi bilgisayarımda oyun oynarım onu bilmiyorum.

Şöyle anlatayım oraya yazdığım sistem oyun PC'si yayın PC'si de normal bir laptop oda güzel ama nasıl laptop ile yayın yaparken aynı zamanda kendi bilgisayarımda oyun oynarım onu bilmiyorum.

O konu hakkında bilgim yok hocam ama çok ağır bir oyun oynamayacaksanız ilk sistemle de yayın yapılabilir, internet hızınızda önemli tabii.

Capture Card satın alıp 2 bilgisayarı birbirine bağlaman lazım.

Peki başka türlü yapamaz mıyım? Veya benim tek sistemin yayını da oyunu da kaldırabilir mi?
O konu hakkında bilgim yok hocam ama çok ağır bir oyun oynamayacaksanız ilk sistemle de yayın yapılabilir, internet hızınızda önemli tabii.

5.67 upload alıyorum PUBG Mobile yayını yapacağım. Sizce sistemim yeterli olur mu?
Ve kaç Bit vermeliyim?

Geri
Yukarı