2. El dolandırıcılık

Ekran görüntüsü 2020-10-22 165032.png

Geçmiş olsun hocam. 🙁

Herkes senin benim gibi değil ki.

Bundan önce 3 adet kart aldım 3'ündede sorun olmadı ama işte bu sefer olan yani elimde açık adres bile var ama bir şey yapmıyorlar gidip evinden almıyorlar adamı yani sizden şikayetçiler diye ...

Alacaksınız molotofu ... Aynı şeyleri ben de 3 kez yaşamış bulundum. Hatta sonuncusu evime bile geldi. 1.5 2 bin TL zarara soktu şerefsiz beni. Allahından bulsun. Helal olmasın. Başka diyebileceğimiz bir şey yok.

Parayı hemen başka hesaba aktarmanızı tavsiye ederim. Geri alma durumu var. Yanlış bir iş yapmadıysanız tabii.
Hayır yapılmadı parayı nasıl geri alıyor?

Buna gerek yok parayı git çek demek istiyor eline olsun.

Hocam eşeği sağlam kazığa bağla diye bir söz vardır durumunuza üzüldüm ama hatanın %40'ıda sizde ürünü görmeden elinize almadan birine para göndermeniz büyük hata.

Bunu kabul ediyorum. Sarı çizmeli Mehmet agaya para gönderdik.

Cidden yazık ülkenin haline. Adalete bile başvurmak hiçbir işe yaramıyorsa ne diyebilirimki artık. Resmen haklı olmamamıza rağmen haksız durumuna düşeriz bu gidişle.

Bunu kabul ediyorum. Sarı çizmeli Mehmet agaya para gönderdik.
Şu durumda yapacak bir şey yok. Olmayan adaletimizi beklemek zorundayız ki ben umursayacaklarını bile sanmıyorum geçenlerde bisikletim çalındı kamera görüntüsü vs her şey var adam evimize girip alıyor bodrumdan, polis geldi şikayetinizi alırız ama yapacağımız bir şey yok dediler ve gittiler. Sizin de durumunuz benzer olabilir :(

Geri
Yukarı