2. el Galaxy A50 alınır mı?

civo.n

Centipat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben Sahibinden'de temiz kullanılmış sıfır gibi bir A50 buldum. Almak mantıklı mı? Düşünceleriniz neler?

Herkes yan sanayi ekranlı cihazı satmaya çalışıyor yarısında leke, yanık, ölü piksel var.

Elden ele alışveriş diye bir şey var.

Gerçekten temizini bulmak zor. Alıp bataryada değiştirecek üstüne.

Yoo gayet de zibilyon tane sorunsuz panelli S9 var, abarttığın kadar burn in S8 modelinde var. Ayrıca niye pili değiştirecek anlamadım.

Telefon şirketleride mAh değerini yükseltmesin cihazların ne gerek var ki? Powerbank satsınlar yanlarında. Bu bakış açısına zaten öneri verilmez. Eski cihazınızı kullanın ne gerek varki yeni cihaza geçmeye oda arama yapıyor o zaman. Daha şirket ile cihaz modeli ayrımını anlatmam gerekiyor size ve sırf muhalif olmak için yazdıklarımı okumadan yazı yazıyorsunuz. Siz bence direk 100mAh falan cihaz tercih edin, hem daha ucuza gelir hem de powerbank ile sonsuza kadar dönüşümlü kullanırsınız.

Tuhaf bir kafa yapısı dostum, alıntıladığın mesajla senin yazdıkların bağdaştırılamaz. Pili ortalamanın altında olan bir telefon için Powerbank kullanılması önerilmiş sadece. Bu arada telefon üreticileri mAh kapesitesini yükseltmiyor, işlemcilerin verimliliği artıyor.

Ayrıca bırak S9'u, eline S7 Silver alsan Reno Lite 4 ve Redmi Note 9S gibi dandik ürünlerin yüzüne bakmazsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı