2. El Note 5 Alınır mı?

@Silinen üye, @wefra Telefondan şuan memnun musunuz?

Yakınımdaki 2 telefoncunun birisinde Ömür boyu yurt dışı kayıtlı cihaz 1.200TL. Diğerinde ise 1 Yıl Samsung garantili 1.500TL dedi. Galiba 1.500TL olanı alacağım. @BERWAR , yanıtların için teşekkür ederim. İphone 6 yerine Note5 alacağım. Mantıklı olur mu ?
Neredeyse hiç takılma yok. Note 5 Android 7'yle bayağı uyumlu. Çok memnunum.

Elbette sıkıntı çıkma ihtimali var, telefoncuya bir sorun olduğunda telefonla ilgilenip ilgilenmeyeceğini sormalısın. O fiyat Note 5 için ikinci el olarak fazla, o fiyata A9 PRO, C9 PRO modellerini sıfır olarak alabilirsin. O fiyata ikinci el olarak almanı önermem.
@BERWAR doğru söylemiş. İkinci el Note 5 yerine o modeller kesinlikle daha mantıklı.

Suya karşı dayanıklılığı var diye A7 daha mı iyi oluyor bu nasıl bir mantık? Ona bakılırsa ön kamera ve bataryada A7 2017 yine daha iyi. Genele baktığımızda ise CPU, GPU, ekran, arka kamera olarak Note 5 çok daha iyi.
Daha iyi demedim, sadece "+" olarak suya dayanıklılığını belirttim.

Arkadaşlar ben Note5'i birkaç yere daha sorayım olmazsa yine yazarım. Kalbim Note5 diye atıyor. Telefonla ilgili bir sıkıntı çıkması durumunu da telefoncu ile konuşacağım. Sorularımı cevaplayan herkese teşekkür ederim. Yarın olup biteni yazarım saat 20.00 gibi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı