2. el PS4 alınır mı?

Ben olsam almam. Çoğu günümüz oyununu zar zor 30 FPS çalıştırıyor. RDR 2 gibi oyunlarda Pro bile sürünüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Arkadaşlarım bir sorun yaşamadı bu oyunda gayet akıcı oynanıyormuş.

Ben olsam almam. Çoğu günümüz oyununu zar zor 30 FPS çalıştırıyor. RDR 2 gibi oyunlarda Pro bile sürünüyor.

Bu arada videoları izledim umarım Patch'ler ile düzeltilmiştir.

Dostum videolar oyunun ilk çıktığı tarihe ait. Belki de yama ile güncellenmiş ve hallolmuştur?
Alakası yok. Yeni videolar da atabilirim.
Dostum videolar oyunun ilk çıktığı tarihe ait. Belki de yama ile güncellenmiş ve hallolmuştur?
Al, bu video 4 ay öncesinin. Üstelik PS Pro'dan. FPS 24'lerde sürünüyor.

Ne alaka? Bana öğretme FPS değerinin ne olduğunu. Aradaki farkı açıkla da öğrenelim. 30 FPS 30 FPS'tir. PS'de 30 FPS 60'mış gibi bir durum söz konusu değil.
Yumuşak geçiş ayarları çok daha yüksekte. Televizyonlara bak mesela 50 Hz ama ekran yenileme teknolojisi farklı. Onun gibi. Bu paraya 2.el dahi RDR açacak PC toplayamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı