2. el PS4 alınır mı?

Yeni nesil Update olmasa da 30 FPS sabitliliği değişebiliyor mu?

5 bin olabilir ama 3-4 çok zor bununda fiyatı iyiymiş ama dediğim gibi sadece 1000 lira arttırıp 5 yıl daha fazla oyun destekleyecek bir konsolu almak çok daha mantıklı.
Evet hocam, daha güçlü bir konsol olduğu için Fps dropu yaşatmıyor.

Yeni nesil Update olmasa da 30 FPS sabitliliği değişebiliyor mu?

5 bin olabilir ama 3-4 çok zor bununda fiyatı iyiymiş ama dediğim gibi sadece 1000 lira arttırıp 5 yıl daha fazla oyun destekleyecek bir konsolu almak çok daha mantıklı.
GTA 6 tarzı oyunlar çıkacaksa alabilirim.

Zannetmiyorum hocam öyle bir şey olduğunu oyunun yeni nesil güncellemesi olmadığı için Series S One S sürümünden çalıştırıyor oyunu ve One S PS4 Slim'e kıyasla güçsüz bir konsol ben One S sürümünde oynarken kasma yaşamadıysam Slim'dede yaşanıcağını zannetmiyorum.
AC Mirage 30 fps altı genel ortalaması 26 fps. Yükleme ekranında R1 tuşunu spamlarsanız 11 fps ye kadar anlık düşüyor.

AC Mirage 30 fps altı genel ortalaması 26 fps. Yükleme ekranında R1 tuşunu spamlarsanız 11 fps ye kadar anlık düşüyor.
Arkadaşlar neredeyse 2013'ten beri bir bilgisayar kullanıcısıyım ve uzun süredir 144hz monitör kullanıyorum. Şimdi 30 FPS falan diyorsunuz bu benim gözü çok yorar mı ? Arada çok fark var çünkü.

Geri
Yukarı