2. el Q9550 işlemci alınır mı?

akincelik10

Hectopat
Daha fazla  
Yakınımdaki bir bilgisayarcıda Q9550 işlemci var, daha önce kullanılmış. 200 TL'ye veririm sana diyor, şu an Q6600 kullanmayı düşünüyorum almaya değer mi?

Son düzenleme:
Yakınımdaki bir bilgisayarcıda Q9650 işlemci var, daha önce kullanılmış. 200 TL'ye veririm sana diyor

Değer, şu an Q9650 için ikinci el piyasası 650 TL'ler gibi saçma fiyatlar çekiyor. Adamın yanına gidip almak istiyorum de ve Stress testine sokun işlemciyi.

Değer, şu an Q9650 için ikinci el piyasası 650 TL'ler gibi saçma fiyatlar çekiyor. Adamın yanına gidip almak istiyorum de ve Stress testine sokun işlemciyi.

Stress testine evde soksam sıkıntı olur mu? Bu arada uzun süredir foruma gelemedim, beni hatırlamışsındır muhtemelen LGA775 işlemciler hakkında muhabbet etmiştik 🙂 Bu işlemcinin Q9650'den çok farkı var mı? Bu zamanda LGA775'e yatırım yapmalı miyim bilemiyorum hiç.

Değer ama başlık ile konu içeriği farklı. 9650 mi? Yoksa 9550 mi? İkisi de halen daha az çok iş gören işlemciler. FCLGA 775 soket işlemci ailesinin performanslı üyeleri.

Dikkat etmemişim hocam düzelttim sağolun. G31 anakarta takacağım ama buna değer mi emin değilim açıkçası. 4 GB RAM'li makine ve SSD yok.

Bende bu işlemciden almak istiyorum eski bilgisayarımı canlandırmak için. Alınabilir.

Sendeki eski PC nasıl? Özellikleri ne durumda?

Stress testine evde soksam sıkıntı olur mu? Bu arada uzun süredir foruma gelemedim, beni hatırlamışsındır muhtemelen LGA775 işlemciler hakkında muhabbet etmiştik 🙂 Bu işlemcinin Q9650'den çok farkı var mı? Bu zamanda LGA775'e yatırım yapmalı miyim bilemiyorum hiç.

Hatırladım :) bilgisayarcının da haberi olsun evde stress testi yapmak istediğinizden, bir sorun olursa ona geri verirsiniz. Anakart modeliniz neydi bu arada, anakart desteğine de bakalım, ona göre BIOS güncellemesi isteyebilir sistem.

Geri
Yukarı