2. el RTX 3080 Ti nasıl?

Satıcının birden fazla ilanı bulunuyor. Al-sat yapıyor ya da madencilikten elinde kalan ürünleri satıyor.

1440p çözünürlükte doğru ayarlarda 5600 ile kullanabilirsiniz.

Cazip fiyata, ikinci el ve güvenilir RTX ekran kartı bulmak oldukça zor. Piyasayı neredeyse saatlik olarak sürekli takip etmeniz gerekir.

1440p çözünürlükte darboğaz yapmaz. Param Güvende ile alacaksanız test imkanınız bulunuyor. Kartın dışını kontrol edin. Sıcaklık testleri yapın. Herhangi bir sorun çıkmazsa alıcıya ödemesini yapabilirsin.

Arkadaşlar bu ekran kartını buldum 2. el nasıl ve güvenilir mi? Ayrıca 5600 ile darboğaz yapar mı?
Şimdiden teşekkür ederim.
İkinci el RTX ürün alacaksanız dikkat etmeniz gereken kurallar var hocam, youtube a ekran kartı alırken dikkat edilmesi gerekenler yazarsanız vb. Konuya ilişkin sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

3080Ti saf kas gücü olarak daha ileride olsa da bu fiyatlara çıkıldıktan sonra hiç ikinci el macerasına girmeden gidip 4070 alınması taraftarıyım. 1080p'de darboğaz ''yapar'' ama rahatsız edecek kadar bir darboğaz olmaz. 4070 alırsanız darboğaz da olmaz, hem de DLSS 3.0 ve çok daha iyi RT performansı gibi nimetlerden faydalanırsınız. 4070 için indirim takip edin derim ben, ya da üstüne biraz ekleyin.

İçindeki birkaç parçayı değiştirip bunu almayı düşünüyorum nasıl?
Normalde 4060 Ti 16 GB beklicektim ama o zamana fiyatlar çok artacak gibi geliyor. 8 GB VRAM olması çok sıkıntı yaratır mı 1080p de oynayacağım ama ileride 2K monitöre yükseltebilirim.

Geri
Yukarı