2.El XO'S Almak

Pişman olur muyum?

• Pişman olmazsın

• Pişman olursun

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

gomez33

Hectopat
Daha fazla  
Artik PC'de oyun oynamıyorum. Boş zamanımda oynasam bile 15 dk oynayıp kapatıyorum. Daha doğrusu PC acasim gelmiyor. Salonda 4K 124 ekran TV var. Kasadaki 1050Ti'yı satıp üstüne biraz ekleyip Xo S almayı düşünüyorum. Birazda YouTube'da izlediğim videolar yüzünden içime konsol hevesi geldi. Kısacası doğru mu yapıyorum hata mı yapıyorum bilmiyorum. Fikirlerinizi öğrenmek için bu konuyu açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hiç alma xbox one ,playstation 4 dururken xbox'a oyun çıkmıyor adam gibi çıkanlar her sene pes fifa nba smackdown felan,ama bak playstation'a exclusive oyunlar dolu güzel.Verdiğin para deysin yani.Saygılar :)

Herkes PS4 al demis. Bence hangi tarafin oyunlari ilginizi cekiyorsa onu alin. Ama XBOX Turkiye'de tutmadi. Turkce oyun yok. Ama Uncharted Last of Us Killzone gibi yapimlar Turkce dublajli en azindan altyazili.

Bence PS4 ama XO's de guzel. O ilk cikan, konsoldan daha buyuk adaptoru olan bahsetmiyorum. Slim alin.

PS4 ün tipi ve menüleri hoşuma gitmiyor ama Xbox One S tipi ve arayüzü ile kendine aşık ettirdi alırsam Xbox One S alıcam. Öneriler için teşekkürler.

Playstation övüp Xbox’ı gömen ne kadar çok kişi var. Ama onlarda sorsan PlayStation’ın p’sini Xbox’ın x’ini bilmiyorlar. Bildikleri tek şey Xbox oyun yok PlayStation özel oyun dolu. PS4 sakın alma kardeşim yakın zamanda PS5 markası çıkacak bu durumda 4 önemini yitirecek ayrıca ps4 Online’da çoluk çocuk kaynıyor haberin olsun. Xbox’ta oyun var Halo,Gears of War,Forza ayrıca ayda 30tl yılda 120tl ye 100’den fazla oyun olan Game Pass ve EA access var. Yani oyun yok diyenler bilmeden birinden duyup konuşanlar. Xbox One S’in PS4’ten artısı 4K’yı upscale edebiliyor. Oyunlarda daha gerçekçi kaplamalar sunuyor. Ayrıca Xbox One S controller fps oyunlarda ps dualshock’undan daha iyi oynamanızı sağlıyor. Ayrıca çok şık değil mi dikkat çekmeyi beceriyor.

Playstation övüp Xbox’ı gömen ne kadar çok kişi var. Ama onlarda sorsan PlayStation’ın p’sini Xbox’ın x’ini bilmiyorlar. Bildikleri tek şey Xbox oyun yok PlayStation özel oyun dolu. PS4 sakın alma kardeşim yakın zamanda PS5 markası çıkacak bu durumda 4 önemini yitirecek ayrıca ps4 Online’da çoluk çocuk kaynıyor haberin olsun. Xbox’ta oyun var Halo,Gears of War,Forza ayrıca ayda 30tl yılda 120tl ye 100’den fazla oyun olan Game Pass ve EA access var. Yani oyun yok diyenler bilmeden birinden duyup konuşanlar. Xbox One S’in PS4’ten artısı 4K’yı upscale edebiliyor. Oyunlarda daha gerçekçi kaplamalar sunuyor. Ayrıca Xbox One S controller fps oyunlarda ps dualshock’undan daha iyi oynamanızı sağlıyor. Ayrıca çok şık değil mi dikkat çekmeyi beceriyor.
Evet Xbox One S arayüzü kasası özellikle kolları ile daha güzel duruyor. Game Pass olayınıda görmüştüm çok iyi düşünmüşler. Benim için Xbox One S 1 adım önde.

Kimse xboxta oyun yok demiyor. Exclusive oyun yok diyor. Soruna gelince xbox one s tercih olabilir tabiki. Zevk meselesi bu herkes maviyi ya da siyahı sevmek zorunda değil. Hoşuna gittiyse al oyna :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı