2 günde sınava çalışma

üzgün fare

Picopat
Pazartesi sınavım var canlı derslere aşırı az girdim; bir şey bilmiyorum bir taktik verin. Köpek gibi çalısayım 50 falan alsam yeter, bir de benim için dua edin.

Pazartesi sınavım var canlı derslere aşırı az girdim; bir şey bilmiyorum bir taktik verin. Köpek gibi çalışayım 50 falan alsam yeter, bir de benim için dua edin.
Liseye yeni geçtin galiba. Yoksa hedeflediğin not 50 olmazdı ve bu kadar telaşlanmazdın. 9. sınıftan beri sınavlara hep 1 gün önceden en fazla 2 saat çalışıyorum geçmeye yetiyor 2 günde 100 alacak kadar bilgiye sahip olabilirsin. Tabi bu biraz da çalışma tarzına bağlı.

Yanlış anlama dua ile olucak iş değil bunlar. Sen çalışma bizden dua etmemizi iste. İslam'a inanan birisi isen zaten çalışıp Allah'a dua edersin. Tevekkül oluyordu bu galiba tam hatırlamıyorum.
Uzun zamandır din dersi görmeyince unutmuşum. Sen çalışıp Allah'a dua edeceksin. Bizim duamız ile olucak bir iş değil. Her şey dua ile olmaz. Soruna gelirsek çok çalışmak önemli değil. Ben sınav öncesi çok çalıştım ama verimsizdi. Kendim de hissettim verimsiz olduğunu 40-50 bazı sınavlar 60-70.

Hocam dua ile olmaz bu işler çalışmazsanız ilham gelerek de alamazsınız. Son güne kadar yattınız sanırım. Çalışan ile tabii ki bir olmazsınız. Eğer canlı derslere çok az girdiyseniz bundan önceki notlarınızda pek iç açıcı değil ise bence 50 zor.

92 yaşında müslüman olan bir kadın vardı. Sizinki de onun gibi. Dinimiz oyuncak değildir. Duanın amacı da sizin sandığınız şey değildir.

Liseye yeni geçtin galiba. Yoksa hedeflediğin not 50 olmazdı ve bu kadar telaşlanmazdın. 9. sınıftan beri sınavlara hep 1 gün önceden en fazla 2 saat çalışıyorum geçmeye yetiyor 2 günde 100 alacak kadar bilgiye sahip olabilirsin. Tabi bu biraz da çalışma tarzına bağlı.
9. sınıfların sınavları ertelendi diye biliyorum, arkadaş büyük ihtimal 12. sınıf.
Hocam dua ile olmaz bu işler çalışmazsanız ilham gelerek de alamazsınız. Son güne kadar yattınız sanırım. Çalışan ile tabii ki bir olmazsınız. Eğer canlı derslere çok az girdiyseniz bundan önceki notlarınızda pek iç açıcı değil ise bence 50 zor.

92 yaşında müslüman olan bir kadın vardı. Sizinki de onun gibi. Dinimiz oyuncak değildir. Duanın amacı da sizin sandığınız şey değildir.
Hocam kolay oluyor genellikle sınavlar, bütün sınavlar son gün çalıştım bazılarını okula giderken çalıştım ama ortalamam 70. Arkadaş her gün 3-5 saat çalışsa hepsinden 50+ alır bence.

Geri
Yukarı