2 günlük Hot Wheels koleksiyonu nasıl?

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
2 gündür 15 Migros gezdim bunları topladım. 2 gün oldu başlayalı, tavsiyeleriniz nelerdir?

photo_2024-04-13_22-39-37.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gündür 15 Migros gezdim bunları topladım. 2 gün oldu başlayalı, tavsiyeleriniz nelerdir?

Eki Görüntüle 2167705
Eh işte kanka, hepsini bir anda alıp arabam çok olsun mantığıyla hareket etme, birazda IG de diecast hesaplarını takip et güzel modellerin tanıtımı falan oluyor, öğrenmene yardımcı olur.

Koleksiyonun mantığı bir anda hepsini elde etmek değil, ara sıra denk gelip onu aldığında mutlu olmandır. Ona kalsa bende her yeri altına üstüne getirir, trendyolda regular modele 200 lira verip kazıklanırdım. Benim ilkokulda aldığım arabalar durur halen.
Onun dışında arabaların idare eder. Benim pek tarzım değil ama içinden Audi'yi, Porsche'u, Dodge'ları alırdım.

Hocam güzel koleksiyon bir tavsiye olarak da zaten yapmıyor gibisiniz ama şu arac değerlidir bunu bulmam lazım mantığıyla gitmeyin gerçekten kafayı yersiniz bazen bazı araçlar bulunmuyor onun dışında gözünüze hangi araba güzel gelirse alın bence ayrım yapmayın.
Arkadaslarin da dediği gibi toplu değil de bir mağazaya girdiğinizde hoşunuza giden bir modeli bulup almak size daha çok keyif verir diye düşünüyorum.

Koleksiyonun mantığı bir anda hepsini elde etmek değil, ara sıra denk gelip onu aldığında mutlu olmandır. Ona kalsa bende her yeri altına üstüne getirir, trendyolda regular modele 200 lira verip kazıklanırdım. Benim ilkokulda aldığım arabalar durur halen.
Onun dışında arabaların idare eder. Benim pek tarzım değil ama içinden Audi'yi, Porsche'u, Dodge'ları alırdım.
Hocam güzel koleksiyon bir tavsiye olarak da zaten yapmıyor gibisiniz ama şu arac değerlidir bunu bulmam lazım mantığıyla gitmeyin gerçekten kafayı yersiniz bazen bazı araçlar bulunmuyor onun dışında gözünüze hangi araba güzel gelirse alın bence ayrım yapmayın.
Arkadaslarin da dediği gibi toplu değil de bir mağazaya girdiğinizde hoşunuza giden bir modeli bulup almak size daha çok keyif verir diye düşünüyorum.
Eh işte kanka, hepsini bir anda alıp arabam çok olsun mantığıyla hareket etme, birazda IG de diecast hesaplarını takip et güzel modellerin tanıtımı falan oluyor, öğrenmene yardımcı olur.
İndirimde olduğu için biraz fazla topladım dediğiniz gibi ara sıra denk gelenler daha özel olur. STH, TH aramıyorum şimdilik bu kadar artık denk geldikçe bakacağım.

Aynen öyle. Değerli model diye kafayı yememek lazım. Mesela benim arabalarımın hepsi regular. Ha denk gelsem bi STH bulmak isterdim.

İndirimde olduğu için biraz fazla topladım dediğiniz gibi ara sıra denk gelenler daha özel olur. STH, TH aramıyorum şimdilik bu kadar artık denk geldikçe bakacağım.
Kaç liraya aldın?

İndirimde olduğu için biraz fazla topladım dediğiniz gibi ara sıra denk gelenler daha özel olur. Sth, th aramıyorum şimdilik bu kadar artık denk geldikçe bakacağım.

Anladım hocam ben ilk açılışta toplu yapayım ki biraz koleksiyon gibi dursun diye çok aldığınızı düşünmüştüm indirimdeyken de toplu almak lazım bazen haklısınız.

Aynen öyle. Değerli model diye kafayı yememek lazım. Mesela benim arabalarımın hepsi regular. Ha denk gelsem bir sth bulmak isterdim.

Kaç liraya aldın?

Migros'ta 55'di galiba indirimde yanlış olmasın ama.

Hocam sadece hw üzerinden mi gideceksiniz yoksa araba koleksiyonu olarak mı çünkü aynı fiyata matchbox un arabaları da güzel ve detayli bence ayrıca çok kişi almadığından istediğiniz modellere ulaşmak daha kolay.

HW üzerinden giderim muhtelemen STH bir Matchbox gelmediği sürece alacağımı sanmıyorum. Geçen sevkiyatta çok güzel araçlar vardı da kaçırdım o zaman toplamıyordum. 560 Sec AMG, TH motosiklet falan satılmış hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı