2. İstanbul Bilişim vakasi olacak firma İtopya

Şampiyonenes

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, saatlerdir baglanmaya çalışıyorum dalga geçer gibi telefon suratimiza kapanıyor. Şikayet varda forumlarda firmanin şikayetleri patlamış durumda alışveriş yapmayın. Bu firma 2. İstanbul bilisim vakasi olacak firma. Zamaninda istabul bilişimi savunan arkadaşları nasil simdi goremiyorsak ileride bu firmayi savunanlari da goremeyeceğiz. Paranızla rezil olmayın 2 kurus fazla verin QP Vatan sinerji vb firmalardan alışveriş yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, saatlerdir baglanmaya çalışıyorum dalga geçer gibi telefon suratimiza kapanıyor. Şikayet varda forumlarda firmanin şikayetleri patlamış durumda alışveriş yapmayın. Bu firma 2. İstanbul bilisim vakasi olacak firma. Zamaninda istabul bilişimi savunan arkadaşları nasil simdi goremiyorsak ileride bu firmayi savunanlari da goremeyeceğiz. Paranızla rezil olmayın 2 kurus fazla verin QP Vatan sinerji vb firmalardan alışveriş yapın.

Adam 1 saat telefonu açmalarını beklemiş.

İstanbul bilişim dolandırıcıydı, İtopya dolandırıcı değil. Evet son zamanlarda çok fazla sıkıntı yaşayan var, fakat bu yaşananlar dolandırıcı oldukları anlamına gelmez.

Ayni yorumları İstanbul bilişim için de yapıyorlardı, geçmişe döndüm bir an.

Adam 1 saat telefonu açmalarını beklemiş.

2 saat hocam, böyle 2 kere oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı