2. İstanbul Bilişim vakasi olacak firma İtopya

Bir de anlamadığım, akakçe vs.den fiyat takibi yapın arkadaşlar. İndirim niyetine fiyatları önce bindirip, sonra indiren kazıkçı bir İtopya var. Kasım indirimlerinde sattıkları birçok şeyi N11, Hepsiburada gibi yerlerden daha ucuza alabiliyorsunuz.

Savunanlara bakıyorum, İstanbul bilişim'i savunanlardan zerre farkları yok. Komedi.

Yok mağaza açmışlar, yok yoğunlarmış bilmem ne. Müşteriye telefonda destek veremeyen firmaya 1 kuruş kazandırmam şahsen. Hele ki böyle bir pandemi döneminde.

Ha ayrıca ucuza bir şey sattıkları da yok, son 1 ayda gerek kendime gerek müşterilerime onlarca alışveriş yaptım hiç İtopya'da ucuz bir şey görmedim bile.

İlginç cidden. Ben Rush marka bir mouse aldım. Aldığım model kronik sorunlu çıktı ama benimle gayet ilgilendiler. Kaç defa telefonla konuştum, Instagram üzerinden konuştum her defasında da geri çevirmediler. 2. sefer değişim yaptığımda da ürün sorunlu olduğu için paramı geri verdiler. Baksanız İtopya büyük bir marka ama bazen böyle küçük markalar daha fazla ilgileniyorlar. Yanlış anlaşılma olmasın, ürünü İtopya'dan almadım.

Arkadaşlar merhaba, saatlerdir baglanmaya çalışıyorum dalga geçer gibi telefon suratimiza kapanıyor. Şikayet varda forumlarda firmanin şikayetleri patlamış durumda alışveriş yapmayın. Bu firma 2. İstanbul bilisim vakasi olacak firma. Zamaninda istabul bilişimi savunan arkadaşları nasil simdi goremiyorsak ileride bu firmayi savunanlari da goremeyeceğiz. Paranızla rezil olmayın 2 kurus fazla verin QP Vatan sinerji vb firmalardan alışveriş yapın.

bende yaşamıştım mail at maile hemen dönüyorlar bana 15dk içinde dönmüşlerdi
Arkadaşlar merhaba, saatlerdir baglanmaya çalışıyorum dalga geçer gibi telefon suratimiza kapanıyor. Şikayet varda forumlarda firmanin şikayetleri patlamış durumda alışveriş yapmayın. Bu firma 2. İstanbul bilisim vakasi olacak firma. Zamaninda istabul bilişimi savunan arkadaşları nasil simdi goremiyorsak ileride bu firmayi savunanlari da goremeyeceğiz. Paranızla rezil olmayın 2 kurus fazla verin QP Vatan sinerji vb firmalardan alışveriş yapın.

mail gönder maillere hemen dönüyorlar telefonlara bakmıyorlar

2 Defa 1 er saat telefonun açılmasını bekledim ve açtılar ve yüzüme kapadılar nasıl asla ama asla İtopya'dan bir daha alışveriş yapmam. Ürünleri 2 hafta sonra gönderdiler iade etmek istedim mail üzerinden görüştüm gönderebilirsiniz şu şekilde dediler gönderdim bana bir açıklama yapmadan Red edilmiş iadem ve bunu kargo firmasından öğrendim direk tüketici haklarına başvurdum onunla da çözemezsem başka bir ve kesin yöntemim daha seve seve o parayı alacağım ve buradan da paylaşırım çözüm şeklimi.

Bende yaşamıştım mail at maile hemen dönüyorlar bana 15dk içinde dönmüşlerdi

Mail gönder maillere hemen dönüyorlar telefonlara bakmıyorlar

Bana 2 gün sonra döndüler maalesef: S

Savunanlara bakıyorum, İstanbul bilişim'i savunanlardan zerre farkları yok. Komedi.

Yok mağaza açmışlar, yok yoğunlarmış bilmem ne. Müşteriye telefonda destek veremeyen firmaya 1 kuruş kazandırmam şahsen. Hele ki böyle bir pandemi döneminde.

Ha ayrıca ucuza bir şey sattıkları da yok, son 1 ayda gerek kendime gerek müşterilerime onlarca alışveriş yaptım hiç İtopya'da ucuz bir şey görmedim bile.
arkadaş haklı. ben iş ilanlarına bakıyorum, eğer olsaydı ihtiyaçları ilan açar adam alırlardı. bunca insan telefonda bekliyor, her köşeden bir itopyayı 2 saattir arıyorum açan yok mesajı okuyoruz

İnternetteki yorumlara göre çoğu zaman telefonları açmıyorlar. Bence de alışveriş yapacaksanız bir daha düşünün.

Geri
Yukarı