2 TB HDD önerisi

Aynen bu HDD tercihim, varsa farklı önerileri bekliyorum.

Önerebileceğin ürün var mı?

7200 RPM olarak attığınız linkteki SeaGate HDD fiyat olarak çok uygun ve sizi uzun süre götürür. WD 7200 RPM HDD çeşitleri fiyat olarak biraz fazla. Bu nedenle attığınız linkteki diski almanızı öneririm.

WD Blue olarak benim bildiğim sadece 5400 RPM var. 7200 RPM öneririm.
Evet ben de şimdi baktım bir tane gördüm o da 1500 TL :)
7200 RPM olarak attığınız linkteki SeaGate HDD fiyat olarak çok uygun ve sizi uzun süre götürür. WD 7200 RPM HDD çeşitleri fiyat olarak biraz fazla. Bu nedenle attığınız linkteki diski almanızı öneririm.
Teşekkür ederim, WD Blue pahalı dediğiniz gibi.
Benim önerdiğim Seagate HDD gayet iyi bir HDD. 256 MB ön belleğe sahip. WD 2 TB modellerinde çoğu 5400 RMP hızına sahip ve gereksiz pahalılar.
Teşekkür ederim. Seagate HDD'yi alacağım.

WD için eskiden güzel düşüncelerim vardı fakat HDD alacaksanız internetten almanızı asla tavsiye etmem. HB'dan aldığım WD Blue HDD hoplaya zıplaya getirilmişti ve Hepsiburada'nın kendinden satın almıştım ürünü, başka mağazadan değil. Hard disk arızalı geldi, servis için HB'ye yolladım geri yolladılar. 2 yıl garantisi mi ne vardı sanırım zaten. Sonra tekrar gönderdim ve sözde tamir edilip geri gönderildi servisten tarafıma. Bad sector ve aşırı ses çıkarıyordu denediğimde ve tekrar servise yolladım, 21 iş gününü geçti diye HB iade mecburiyetinde kaldı. 3 ay boyunca HDD'min parasını geri almaya çalıştım diyeyim ben size. WD Türkiye servisinin iyi olmadığını düşünüyorum, karar size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı