2 TB HDD önerisi

Ayrıca HDD sadece statik bir poşet içinde yollanmıştı HB'den aldığımda. Hiçbir koruyucu yoktu. Yanında garanti belgesi çıkmamıştı. Bunu belirttiğimde faturanız var ise o da yeterli falan dediler ve ancak bu şekilde süreçleri başlatabildim. N11 vb. yorumlarında güzel paketleme, tam ürün gönderimi olan satıcılardan almanızı tavsiye ederim.
Yorumlara baktım biraz da kimisi iyi paketlenmişti demiş kimisi şikayetçi. Anlamadığım nokta bunun bir standartı nasıl olmaz. Aynı ürünü nasıl farklı şekillerde kargolarlar anlamıyorum.
Seagate'den yana olsam WD önermezdim, değil mi? :)
Doğru dedin :)

Yorumlara baktım biraz da kimisi iyi paketlenmişti demiş kimisi şikayetçi. Anlamadığım nokta bunun bir standartı nasıl olmaz. Aynı ürünü nasıl farklı şekillerde kargolarlar anlamıyorum.

Doğru dedin :)
Ben de anlayamıyorum paketleme sırasında paketlemeyi yapan çalışanların vicdanına kalıyoruz galiba diye düşünüyorum :(

Merhaba arkadaşlar, bahsedilen Seagate ürününü aldım, kullanmaya başladım. Şuan için gelen herhangi bir ses yok. Sıkıntı yaşamadım, umarım bu şekilde kullanmaya devam ederim.

Geri
Yukarı