20.000-25.000 TL arası telefon önerisi

youtuberadayi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 20.000-25.000 TL arasında bir bütçem var. Kamera, batarya ve diğer yönlerden de iyi olan sağlam ve güzel bir telefon arıyorum. Bu konuda engin tecrübeli olan arkadaşlarımızın tavsiyelerinden ve bilgilerinden faydalanmak istiyorum. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?
Bu zamana kadar hiç iPhone kullanmadım. Normal 13 alsam nasıl olur veya önereceğiniz başka telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone SE 2020 iPhone 12 mini ve iPhone 13 kullandım iPhone SE ile iPhone 12 mini arasındaki tek fark ekran diyebilirim kamerayla fazla işim olmadığı için fark görmedim iPhone 13 ise mükemmel bir telefon hoparlörleri çok kaliteli çok sesli size önerim bu bütçede Android bir telefon tercih etmemeniz.

iPhone SE 2020 iPhone 12 mini ve iPhone 13 kullandım iPhone SE ile iPhone 12 mini arasındaki tek fark ekran diyebilirim kamerayla fazla işim olmadığı için fark görmedim iPhone 13 ise mükemmel bir telefon hoparlörleri çok kaliteli çok sesli size önerim bu bütçede Android bir telefon tercih etmemeniz.
Kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumda bulunduğunuz için çok teşekkür ederim.

IPhone'ye bence gerek yok Samsung Galaxy S22 önerebilirim hem RAM hem kamera hem batarya ve bence hem estetik bakımından çok güzel bir telefon bunu düşünebilirsin.

IPhone'ye bence gerek yok Samsung Galaxy S22 önerebilirim hem RAM hem kamera hem batarya ve bence hem estetik bakımından çok güzel bir telefon bunu düşünebilirsin.
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Dikkate alacağım

O telefonlar Max 4 yıl yaşıyor.

Vaktinizi ayırıp, yorumunuzu belirttiğiniz için çok teşekkür ederim.
Ben çok kararsız kalıyordum acaba bir telefon için çok mu veriyorum. Sonuçta 30.000 TL az bir ücret de değil diye düşündüm ama dediğiniz gibi alan herkes memnun.

Ben Android daha iyi bence IPhone'den 6 yıl sonra güncelleme desteği bittiği için onunda ömrü bitiyor önceden Android kullanıyorsan devam et bence.

Son düzenleme:
Çok mu veriyorum. Sonuçta 30.000 TL az bir ücret de değil diye düşündüm ama dediğiniz gibi alan herkes memnun

Hocam aynısını benim babamda diyordu 1 tane 13 aldı çok memnuın kaldı 2.sini de aldı o kadar güzel bir telefon gece modu vb kamerada çok iş yapıyor atıyorum zifiri karanlıkta 1 fotoğraf çekiyorsun fotoğraf sanki ışık varmış gibi oluyor bunu da flash açmadan yapıyor ama 13'ün en iyi özelliği bana göre bataryası ben hayatımda bu kadar güçlü sesli kaliteli telefon hoparlörü görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı