20.000 TL oyun ve render için laptop önerisi

• Konuyu başlatan Lox
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 90
  • Görüntüleme 6B
Tulpar T7 20.4 iyi bir tercih olabilir fakat 180W adaptör tam bir rezillik o cihaz için.
130W 3060 var, 45W işlemci var. Diğer donanımları daha hesaba katmıyoruz. 230W adaptör şart bu cihaz için, sonradan adaptör alırsanız öneririm.

Tulpar T7 20.4 iyi bir tercih olabilir fakat 180W adaptör tam bir rezillik o cihaz için.
130W 3060 var, 45W işlemci var. Diğer donanımları daha hesaba katmıyoruz. 230W adaptör şart bu cihaz için, sonradan adaptör alırsanız öneririm.
Kronik sorunlar sebebiyle Monsterdan uzak durmaya karar verdim.

Merhabalar, 20 bin bütçem var. Fotoğrafçıyım, hem fotoğraf ve video editlerimi yapmak hem de AC Valhalla gibi oyunlar oynamak için laptop almak istiyorum. Daha önce de sizlerin önerisi ile güzel bir bilgisayar toplamıştım tekrar yardımlarınızı istiyorum. Biraz araştırma yaptım. Monster Tulpar T5 v20.3 içerdiği 3060 Max performans ve 11800 ile istediklerimi veriyor fakat kasa ile ilgili çok sorun olduğunu okudum. Özellikle 20 ve 21 serileri arasında ciddi farklar olduğunu söylüyorlar. Bu bütçeye Monster'ın hangi modeli alınmalı ya da farklı marka ve modellere de açığım. 3060'dan özellikle vazgeçmek istemiyorum. Bütçemi 21 bin bandına da zorlayabilirim.
Msi Creator 15 var, tasarımcılar için tasarlanmış bir Laptop Nvidia rtx 3060 ekran kartı var.
Bayıldığım bir ekranı var, nereden retina kalitesinde ıps-level.
Dokunmatik ekran.
Ürünün biraz fiyatı yükselmiş 37 bin olmuş.
RDR 2 oynarken yüksek ayarlarda 100-120 stabil fps gördüm ki bunu piyasadaki hiçbir Laptop bu fps veremez
GTA 5 100 fps stabil veriyordu.
Sıcaklık ise boşta 55 derecelerde yani buz gibi çalışan bir Laptop yapmışlar.
Zaten içinde 3 fan var.
Edit yapabileceği özel yazılımı var.
Monster yerine Msi Creator serisine bakmanı öneriyorum.

Fiyatı şu an 20K. Kaçırmayın derim.

Omenle bunun arasında hangisini önerirdiniz ?
Msi Creator 15 var, tasarımcılar için tasarlanmış bir Laptop Nvidia rtx 3060 ekran kartı var.
Bayıldığım bir ekranı var, nereden retina kalitesinde ıps-level.
Dokunmatik ekran.
Ürünün biraz fiyatı yükselmiş 37 bin olmuş.
RDR 2 oynarken yüksek ayarlarda 100-120 stabil fps gördüm ki bunu piyasadaki hiçbir Laptop bu fps veremez
GTA 5 100 fps stabil veriyordu.
Sıcaklık ise boşta 55 derecelerde yani buz gibi çalışan bir Laptop yapmışlar.
Zaten içinde 3 fan var.
Edit yapabileceği özel yazılımı var.
Monster yerine Msi Creator serisine bakmanı öneriyorum.
Beni fiyatı çok aşıyor maalesef.

Merhabalar, 20 bin bütçem var. Fotoğrafçıyım, hem fotoğraf ve video editlerimi yapmak hem de AC Valhalla gibi oyunlar oynamak için laptop almak istiyorum. Daha önce de sizlerin önerisi ile güzel bir bilgisayar toplamıştım tekrar yardımlarınızı istiyorum. Biraz araştırma yaptım. Monster Tulpar T5 v20.3 içerdiği 3060 Max performans ve 11800 ile istediklerimi veriyor fakat kasa ile ilgili çok sorun olduğunu okudum. Özellikle 20 ve 21 serileri arasında ciddi farklar olduğunu söylüyorlar. Bu bütçeye Monster'ın hangi modeli alınmalı ya da farklı marka ve modellere de açığım. 3060'dan özellikle vazgeçmek istemiyorum. Bütçemi 21 bin bandına da zorlayabilirim.
Hocam gerçekten monster ve lenovo markalarının kasaları zaman geçtikçe esniyor kapağı kaldırırken çatırdıyor excalibur modellerine bakmanızı öneririm iki markayı da kullandım ve kullanıyorum ondan yazdim

Yeni konular

Geri
Yukarı