20 Yıllık Web Sitesi Güncellemek | Çalışmamın 3. Ayı

Kamdi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan 3 ay önce bir konu açıp yardım almıştım. Üstüne de biraz ben çalıştım ve sonuç iyi hiç de fena olmadı.

Tasarladığın web sitemde bazı çözemediğim sorunlarım hala var. Bu konuda akıl verebilecek varsa çok iyi olur çünkü "profesyonel Google" arama yeteneklerim sınırlarına gelmiş bulunmakta.

Yaşadığın bazı sorunlar:
- Menü mobil için optimize olmuyor.
- Berbat bir optimizasyona sahip.

Web siteme ulaşmak için tıkla.
Lütfen inceleyin ve yorumlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bundan 3 ay önce bir konu açıp yardım almıştım. Üstüne de biraz ben çalıştım ve sonuç iyi hiç de fena olmadı.

Tasarladığın web sitemde bazı çözemediğim sorunlarım hala var. Bu konuda akıl verebilecek varsa çok iyi olur çünkü "profesyonel Google" arama yeteneklerim sınırlarına gelmiş bulunmakta.

Yaşadığın bazı sorunlar:

Çok da kötü optimizasyonu yok. S4 telefona sahibim ve berbat değil.

Optimizasyon iyi bence HD2000 gibi kartla bile geziniliyor.
Sadece resim aralarında donma oluyor internetin şuan sıkıntılı olmasından kaynaklanıyor.

Redmi 7A ile hiçbir takılma yaşamadım. Gayet güzel şekilde geziniyorum sitede. Sadece animasyonların fazlalığından sanırım, biraz geç açılıyor.

Sayfayı aşağı kaydırırken ilk fotoğrafa gökkuşağı efekti gibi bir şeyler oluyor. Çok fazla gözümü aldı ve ben pek beğenemedim. Onun dışında masaüstü açısından bakarsak hiç bir sorun yok gibi. Elinize sağlık.

Yaşadığın bazı sorunlar:

Hocam bende sıkıntı çıkmadı. Bence bir optimizasyon sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı