20 Yıllık Web Sitesi Güncellemek | Çalışmamın 3. Ayı

Sadece bazı resimler takılıyor. Onun dışında sorun yok.

Konum Bursa girilmiş. Yeni fark ettim. İlk defa bir sitede konumu Bursa'ya denk geldim. 😄

Bu gerçek bir site mi? Yani satış yapıyor musunuz?
Tabiki gerçek bir site, oyun için yapmadım. Dükkanımıza ait, satış yapmak için araç olarak kullanıcam.
Sayfayı aşağı kaydırırken ilk fotoğrafa gökkuşağı efekti gibi bir şeyler oluyor. Çok fazla gözümü aldı ve ben pek beğenemedim. Onun dışında masaüstü açısından bakarsak hiç bir sorun yok gibi. Elinize sağlık.
BMW 5 serisi üzerine siyah noktalı bir kaplama var, o "Yeşil" renkli BMW üzerinde renkli bir titreme mi gördün arkadaşım ?
Site baya yavaş 30sn anca girdi.
Çerezleri yükledikten sonra 2. ve 3. girişlerinde aynı sorunu yaşamaya devam ettin mi ?
Site leş dostum baştan tekrar yaparsan daha iyi olur. Hiç kullanıcı dostu olmamış.
Aga 3 ayımı verdim, daha net bir açıklama yaparsan senin yorumunu dikkate alabilirim. Bu güne kadar 1000TL bir yatırım ile buraya kadar getirebildim. Daha iyisini de yapabilirim. Şimdi, geyik ölüsü gibi "leş" olan şeyleri lütfen sırala.

Son düzenleme:
Konsol hatalarını inceleyin, sistemin çalışması hataları dikkate almamanız gerektiğini göstermiyor.

Var olmayan hatalı adreslere istek atarak sayfanın yüklenme süresini uzatıyorsunuz.

Kullandığınız kodlar ve görsel içerik ciddi optimizasyon sorunları barındırıyor, yeni başladıysanız tebrik ederim ancak proje hazır olmaktan çok uzakta.

Site biraz yavaş gibi, resimlere "lazyload" attribute'si eklemediyseniz bence denemeye değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı