Alıcı 200-300 Lira Arası Android Telefon

Batuhan Bolat

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar minimum 16 GB hafızalı Android 5 üstü telefon aramaktayım. Sorunsuz olması ve IMEI kopyalanmamış olması önemli. Teklifi olan varsa yazabilir.
[email protected]

Son düzenleme:
S4 var elimde bir adet, kendi telefonumdu sadece dış ekran kırık. Dış ekran satın aldım istersen onunla birlikte 200'e bırakabilirim.
Artı olarak LG G2 var elimde onunda ekranı yok ekran aldım yolda onuda ekran ile birlikte 350'ye verebilirim.
İki cihazda sağlam çalışıyor.

S4 var elimde bir adet, kendi telefonumdu sadece dış ekran kırık. Dış ekran satın aldım istersen onunla birlikte 200'e bırakabilirim.
Artı olarak LG G2 var elimde onunda ekranı yok ekran aldım yolda onuda ekran ile birlikte 350'ye verebilirim.
İki cihazda sağlam çalışıyor.
Biraz geç oldu ancak mail adresime tel numaranızı yazar mısınız. [email protected]

Arkadaşlar minimum 16 GB hafızalı Android 5 üstü telefon aramaktayım. Sorunsuz olması ve IMEI kopyalanmamış olması önemli. Teklifi olan varsa yazabilir.
Eğer hala bir telefon almadıysan kendi kullandığım Galaxy S5 var. Oyun dahi oynamadığım, çoğunlukla iletişim ve sosyal medya için kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı