2000 & 2.500 tl (₺) arası Oyun bilgisayarı

Adem UYSAL

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Aydın Merkez
Daha fazla  
Meslek
PC EDİTÖR- Personel
Merhaba arkadaşlar. Yeni oyun bilgisayarı almak istiyorum. Tercihim Asus yada Msi markaları.
Bilgisayarın özellikleri ise kısa ve öz olarak şöyle ;
İ7 işlemci yada Amd'nin iyi bir işlemcisi
Ekran kartı ATI yada Nvidia. Ama kararsızım. Mesela Nvidia hangi serisi.
ATİ olsa tercihim en az Raedon Hd serilerinin iyilerinden.
Ram ise en az 8 GB bellek. Ve SSD özelliği olan bir bilgisayar istiyorum.
Bütçem 2.500/2.800 ve 2000 arası.
Şimdi den teşekkür ederim. Görüşlerinizi bekliyorum.

Birde şunu belirtmek isterim. Battlefield 3/4 ve Fifa 15 gibi oyunları kasmadan ve iyi bir grafik ayarların da oynamak isterim.

Kendi şahsi fikrim msi'nin notebookları monster'ın notebooklarına göre daha iyi kendi şahsi fikrim

Msi ın pcleri iyi ama 4500 lira olanlar. Monter zaten msi kasası kullanıyor bana sorarsan 2500 liraya monster gtx 860m li laptop gayet iyi yanına ssd de ekletebilirsin.

Teşekkür ederim güzel, fakat bişey sormak istiyorum ; Battlefield 4 veya 3, bu oyunları oynarken kasma falan yaşamak istemiyorum. Mesela arkadaşın önerdiği pc, i5 işlemcili bir leptop. İllaki i7 olsun demem ama i5 işlemcilerin de performans nasıl olur sizce ?

Şu mesela nasıldır. Şahsen beğeniyorum ama verdiğim paranın da hakkını almak isterim, sonuçta çok zengin birisi değilim.
http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gp60-2pe-291xtr-leopard-notebook-pmu326330

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı