2000 & 2.500 tl (₺) arası Oyun bilgisayarı

Teknoseyire sormuştum Monsteren güvenilir bir marka olduğunu söyledi.
Bende üniversiteye geçince almayı düşünüyorum.(Lise 3. sınıf öğrencisiyim.)
Notebooklarda SSD biraz tuzlu oluyor.
Sana 1TB HDD ve 860M ekran kartlı modelini öneriyorum.(Youtube'da incelemelerini de bulabilirsin.)
MONSTER® ABRA A5 V1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA
Bu arada Monster Fiyat/Performans bir ürün olduğu için Monsterdan tasarım bekleme.

Bende bu yaz notebook almayı düşünüyorum msi,monster,victor markaları arasında kafam gidip geliyor hangisini tercih etsem diye düşünüyorum çok kararsızım

Kullandığı dış parçaların kalitesizliğinden. MSI GTX860m koyabilirdi ama GTX850m koymuş. Elbet bir sebebi vardır.

eğer notebook'un tasarımında kullanılan mağzemelerden bahsediyorsak kendi şahsi fikrim tasarımından çok performansı benim için daha önemli eğer Monster ile Msi arasında sadece tasarım farkı varsa düşünmeden monster tercih ederim ama elbet farklı yönleri de vardır bunu araştırmak gerekli

eğer notebook'un tasarımında kullanılan mağzemelerden bahsediyorsak kendi şahsi fikrim tasarımından çok performansı benim için daha önemli eğer Monster ile Msi arasında sadece tasarım farkı varsa düşünmeden monster tercih ederim ama elbet farklı yönleri de vardır bunu araştırmak gerekli
MSI çok büyük bir marka. Her yerde adı var. Ekran kartı, anakart, laptop yapıyor. Monster ise sadece plastik bir kasa içerisine parçaları yerleştiriyor, tasarım konusunda hiçbir uğraş göstermiyorlar. Belkide notebookun arkasına monster logosunu koysalardı bi nebze satışlar artabilirdi. Mesela dışarda yemek yiyeceksin önüne 2 çeşit yemek sunuldu, sen hangisini alırdın tabiki ilgini çeken süslenmiş olan, beni ye diyeni... Ama diğerinin tadı belki daha güzeldir. Monster işte burdan kaybediyor. Fiyatı uygun olduğu için üniversitede almayı düşünüyorum.
Bütçeye uygun mükemmel notebookları var, bütçen düşük bir miktarsa(2500 lira civarı) monster tavsiye ederim.
Ama MSI parçaları birleştirmek yerine imkânsızı deniyor, mühendisleri sayesinde ilgi çekici modeller yapıyor, sadece dış görünüş olarak değil, ağırlık olarakta kütleyi hafifte tutacak projeler öne sürüyor. Kısacası çalışıyor. Bu arada Monster notebookta oyun oynarken çok güzel bir şekilde soğutursun ama elektrik süpürgesi gibi de ses çıkarır. Çok iyi hoparlör sesi vardır. Oyunları kulaklıkla oynayınca çok sarar. O kadar iyi soğutulurki buz gibidir. Işıklandırmalı klavyesi vardır. İnternette artı ve eksileriyle ilgili videoları bulabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı