2000-2500 TL blue Switch klavye önerisi

Bütçe
2000.2500
Switchler huano hocam outemu degil. Benim onerim keycaps ve switch'i ileride degistirmen ama. Cok daha kaliteli olur. O fiyatlarda genelde outemu koyuyorlar bunda huano var.

https://www.amazon.com.tr/AJAZZ-Kablosuz-Klavyesi-Tri-Mode-Programlanabilir/dp/B0C6JW6MGS/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=162553VHITFBO&keywords=ajazz%2Bak992&qid=1707577262&s=electronics&sprefix=ajazz%2Bak992%2Celectronics%2C120&sr

o fiyata cok daha iyidir hocam,

https://www.amazon.com.tr/AJAZZ-Kablosuz-Klavyesi-Tri-Mode-Programlanabilir/dp/B0C6JW6MGS/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=162553VHITFBO&keywords=ajazz%2Bak992&qid=1707577262&s=electronics&sprefix=ajazz%2Bak992%2Celectronics%2C120&sr

O fiyata cok daha iyidir hocaR

Red Switch hocam blue Switch arıyorum ama yine de sağ ol

Red Switch hocam blue Switch arıyorum ama yine de sağ ol
Alttan degistirin hocam, blue switch de var

1707578805915.png

Custom diz paranı heba etme. Gmk67 al 68 tuşlu klavye kasası. Üstüne Akko blue Switch'lerden al. Sonrasında AliExpress üzerinden kafana göre bir keycaps seç bütçene göre ayarla.

Gmk67 = 1300TL

68 tane Akko cream blue Switch = 2x45 şeklinde alırsın 900TL'ye geliyor.

İstediğin keycaps = ortalama bir keycaps fiyatı 500TL civarı

Başka masrafı yok montajı vs çok zevkli elinde artan Switch'leri satabilirsin. Sonrasında ileride başka Switch'ler alıp sesini kafana göre değiştirebilirsin. Ömürlük bir klavye.

Al sana attığım Build'i başka birisi dizmiş ve ses testi atmış:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan dinleyebilirsin. Normal mekanik dandik klavyelerden alıp paranı heba etme blue Switch bir zaman sonra can sıkıyor hotswap özellikli olmasına dikkat et. Bu arada gmk67 kasada su geçirmezlik, Bluetooth, çıkabilir kablo gibi özellikler var.

Custom diz paranı heba etme. Gmk67 al 68 tuşlu klavye kasası. Üstüne Akko blue Switch'lerden al. Sonrasında AliExpress üzerinden kafana göre bir keycaps seç bütçene göre ayarla.

Gmk67 = 1300TL

68 tane Akko cream blue Switch = 2x45 şeklinde alırsın 900TL'ye geliyor.

İstediğin keycaps = ortalama bir keycaps fiyatı 500TL civarı

Başka masrafı yok montajı vs çok zevkli elinde artan Switch'leri satabilirsin. Sonrasında ileride başka Switch'ler alıp sesini kafana göre değiştirebilirsin. Ömürlük bir klavye.

Al sana attığım Build'i başka birisi dizmiş ve ses testi atmış:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buradan dinleyebilirsin. Normal mekanik dandik klavyelerden alıp paranı heba etme blue Switch bir zaman sonra can sıkıyor hotswap özellikli olmasına dikkat et. Bu arada gmk67 kasada su geçirmezlik, Bluetooth, çıkabilir kablo gibi özellikler var.
Kargo ne zaman geliyor genellikle hocam gümrük vesaire sıkıntı yaratır mı?

Gümrük AliExpress'den aldığınızda sıkıntı çıkarmıyor. Gmk67 AliExpress üzerinde bazen 1300 TL civarına düşüyor veya indirimleri Whatgeek Discord adresinden takip ederseniz Whatgeek sitesinde 35 dolar yani gene 1300 TL civarına indirime düşüyor.

Switch'ler Akko'nun kendi sitesinden onlar da vergide problem olmuyor.

Keycapler AliExpress üzerinden onlar da problem olmuyor.

Önce her malzeme için satın alım aşamasına gelip ne kadar tutuyorlar onları hesapla sonrasında satın al sırasıyla satın alırsan problem olabilir.

Kargo süresi 13 gün vs oluyor benim keycapler yani klavye tuşları 18 günde gelmişti İstanbul'da çok bekletmişlerdi onun dışında bir problem yaşamadım. Şu an şu Build'den yazıyorum sesi harika:

Gümrük AliExpress'den aldığınızda sıkıntı çıkarmıyor. Gmk67 AliExpress üzerinde bazen 1300 TL civarına düşüyor veya indirimleri whatgeek Discord adresinden takip ederseniz whatgeek sitesinde 35 dolar yani gene 1300 TL civarına indirime düşüyor.

Switch'ler Akko'nun kendi sitesinden onlar da vergide problem olmuyor.

Keycapler AliExpress üzerinden onlar da problem olmuyor.

Önce her malzeme için satın alım aşamasına gelip ne kadar tutuyorlar onları hesapla sonrasında satın al sırasıyla satın alırsan problem olabilir.

Kargo süresi 13 gün vs oluyor benim keycapler yani klavye tuşları 18 günde gelmişti İstanbul'da çok bekletmişlerdi onun dışında bir problem yaşamadım. Şu an şu Build'den yazıyorum sesi harika:

Hocam arkadaşın attığı e-yooso Z686 aldım Huano blue Switch'li olmadı zamanla Custom ederim. Uğraşasım gelmedi ne yalan söyleyeyim :D ama zamanınızı ayırıp yardım ettiğiniz için teşekkür ederim iyi forumlamalar.

Hocam alternatif olarak attığın E-YOOSO Z-686 modelinin siparişini verdim bu attığın keycaps harici buna uyacak bildiğin başka keycapsler var mı varsa ise uyup uymadığını nereden anlıyorsun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı