2000 TL Amd mi İntel mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çoğu yerde paran varsa intel diyorlar. Burada paradan kastınız 2000 tl üstümü yoksa 4000 tl üstümü :D

Bence 2500 liraya toplayabilirsin. Ortası diyelim kısacası. Ben 1 buçuk sene önce 1500 e amd ile toplamıştım. Şu an orta derecede bir sistem. O zaman iyiydi. :)

Bence 2500 liraya toplayabilirsin. Ortası diyelim kısacası. Ben 1 buçuk sene önce 1500 e amd ile toplamıştım. Şu an orta derecede bir sistem. O zaman iyiydi. :)
Anladım yardımların için teşekkür ederim.

Hangisinin daha iyi olduğunu bilmek, biraz tecrübe ve araştırma işi. O konuda arayarak, karşılaştırmalara bakarak seçim yapman gerekiyor. Fiyat da belli seviyede kalite belirtiyor, yani 400 TL olan kart ile 600 TL olan kart arasında, 600 TL olan kart tabi ki daha iyidir çoğunlukla. Yine de, denk kartlar arasında, dediğim gibi, incelemelere ve karşılaştırmalara bakarak seçim yapmak gerekiyor. Biraz uğraş ve araştırma gerektiriyor yani bilgisayar toplama konusunda bilgi sahibi olabilmek için.

İkisi de 1150 soket, dolayısıyla birbirleriyle uyumlu olmaları lazım diye düşünüyorum.

Tamamdır o zaman bunu da öğrendiğime göre başka şeylere geçeriz yakında :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı